Rodinný hotel Velveta*** ubytování Špindlerův Mlýn

Fotografie uživatelů (14)

Rodinný hotel Velveta*** Rodinný hotel Velveta*** Rodinný hotel Velveta*** zobrazit všechny fotografie

Rodinný hotel Velveta***

Labská 110, 54351 Špindlerův Mlýn

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Rodinný hotel Velveta***

Hotel Velveta*** je rodinný wellness hotel s ideálním umístěním mezi dvěma lyžařskými středisky a to největším ski-areálem ve Špindlerově Mlýně (Sv. Petr, Medvědín) a areálem Herlíkovice. Dostupnost a možnost výběru ocení pokročilí i začínající lyžaři. Z údolí „Kukačka“, ve kterém se hotel Velveta*** nachází, je snadné vydat se na trekingovou túru nebo lyžařskou běžeckou trasu. K dopravě do centra lze využít hotelovou dopravu. Hotel Velveta*** je oblíbeným místem k strávení romantického víkendu i týdenní rodinné dovolené, ať už zimní či letní. Pro děti máme připravený dětský koutek a mini farmu se zvířátky. Vítáme také Vaše domácí mazlíčky. Hotel je pro svou příjemnou atmosféru oblíbený k pořádání firemních akcí, stmelování pracovních kolektivů a team buildingu. Organizaci firemních akcí usnadňuje vybavení hotelu, zasedací místnost až pro 50 osob, velké parkoviště a rozlehlé hotelové pozemky s výhodou využívané pro doplňkový program. 

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Zaslat poptávku

Pokoje - Rodinný hotel Velveta***

Vybavení všech hotelových pokojů: koupelna se sprchovým koutem a WC. 

Gastronomie - Rodinný hotel Velveta***

Hotelová restaurace pro 90 osob s vnitřním grilem a ohništěm nabízí tradiční českou a krkonošskou kuchyni, ale i minutky a speciality na objednávku.  Pro oslavy, večírky či firemní akce připravíme raut na míru přesně dle vašeho přání. V létě mají naši hosté možnost využít venkovní posezení u hotelu.

OTEVÍRACÍ DOBA RESTAURACE 12:00 - 23:00

PROVOZNÍ DOBA KUCHYNĚ         12:00 - 20:30

Okolí - Rodinný hotel Velveta***

Výborné podmínky pro cyklistiku a možnost úschovy vlastních kol. Sjezdovka přímo u hotelu, dokonale upravené běžkařské tratě 15 minut chůze od hotelu.

Dostupnost - Rodinný hotel Velveta***

Hotel Velveta se nachází na cestě mezi Vrchlabím a Špindlerovým Mlýnem. Nedaleko hotelu je lyžařský vlek. Od hotelu vedou trasy pro pěší turisty. Hotel Velveta se nachází v nádherném údolí Krkonoš.

Další informace

Naše mini farma byla otevřena na Den dětí - 1. 6. 2013. Rádi bychom zde našim hostům,především těm nejmenším, představili život na farmě.  Název mini-farma vzešel především ze skutečnosti, že chovaná zvířátka patří k nejmenším plemenům svého druhu

Vyberte si nabídky ubytování Špindlerův Mlýn. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Rodinný hotel Velveta***

Labská 110,Špindlerův Mlýn 54351

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: [email protected]

Rodinný hotel Velveta*** - galerie

Rodinný hotel Velveta*** - Hodnocení

15x
5x
0x
0x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 93%

 • Alena Vetešníková

  Pro nás s manželem to byl krásně prožitý víkend a rádi se určitě vrátíme na delší čas. Jelikož jsme byli vozem, tak jsme si dojeli do Špindlu a tam už je nepřeberné množství využití času, jak na výlety, tak posezení u dobré kávy aj.

 • Anonym

  recepční velmi příjemný a ochotný, snídaně a obsluha při snídani velmi dobrá, pouze číšník trochu chaotický a nepružný. Některé reakce trochu nemístné.

 • Mia

  Velmi ochotný, vstřícný personál, jak na recepci, tak i v restauraci. Navíc příjemný a usměvavý. Pokoje jednodušší, ale čisté, což je hlavní. Zcela odpovídá všeobecnému standardu 3* Ranní bufet rovněž ok, přišli jsme cca 10 min před koncem snídaně, některé věci proto už chyběly (vejce, příbory..), ale na požádání bylo bez problému ihned doplněno. S hotelem tedy spokojenost. Ale v call centru nám řekli, že je hotel v klidné části Špindlerova mlýna, hotel je přitom mimo Špindl, zhruba na půl cesty mezi Vrchlabím a Špindlem. Pro nás to ale nebyla nijaká překážka, jen jsme to nemohli najít (ani s navigací). Navedl nás až recepční po telefonu :-)

 • Darina Netušilová

  Byla jsem mile překvapena čistotou,mám malé dítě,ale vše bylo na jedničku a to samé platí i pro vřelou vstřícností personálu.Ráda se tam zas s dětmi vrátím.

 • Veronika Schneiderová

  Tento hotel vřele doporučuji, strávili jsme zde již podruhé příjemný víkend. Personál je velmi profesionální, vstřícný a milý a stále usměvavý. A wellness s výhledem do krajiny je opravdu povedené. Akorát cena na internetu neodpovídala skutečnosti, což jsem v našich krajích bohužel zažila už vícekrát, tak netuším jestli je to nějaký obchodní tah...