Hotel VZ Bedřichov - depandance ubytování Špindlerův Mlýn

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel *** > Hotel VZ Bedřichov - depandance

Fotografie uživatelů (16)

Hotel VZ Bedřichov - depandance Hotel VZ Bedřichov - depandance Hotel VZ Bedřichov - depandance zobrazit všechny fotografie

Hotel VZ Bedřichov - depandance

Bedřichov 62, 54351 Špindlerův Mlýn

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel VZ Bedřichov - depandance ***

Areál hotelu VZ Bedřichov se nachází v blízkosti sjezdovky Medvědín a centra Špindlerova Mlýn. Hotel nabízí ubytování na hlavní hotelové budově  nebo v depandancích. Celý areál  je vzhledem ke své poloze ideálním místem pro milovníky zimních sportů, především lyžování a zimní nebo letní horské turistiky a cykloturistiky. Svým komplexním vybavením uspokojí i velice náročné klienty. Hotel je vhodný pro jak rodinnou rekreaci tak i pro vyznavače aktivního odpočinku nebo wellness pobytů. Hosté ubytovaní v depandancích (cca 350 m) od hlavní budovy mohou využívat veškeré služby hotelu vč. možnosti dokoupení stravy.WiFi ve všech prostorech hotelu zdarma.

Klienti mohou využít vybavení jednoho z nejrozsáhlejších wellness center ve Špindlerově Mlýně, které poskytuje širokou nabídku služeb. Ve wellness centru naleznete Vodní ráj. Tento název jsme zvolili záměrně jelikož se nejedná o pouhý bazén určený pro kondiční plavání, ale je zde mnoho dalších prvků pro Vaší dokonalou relaxaci a zabavení Vašich dětí - tobogán, divoká řeka, vodní clona, vodní hřib, dětská skluzavka, dětské brouzdaliště, chrliče vody, whirlpool. Součástí wellness centra je také wellness zóna, kde v rámci jednoho vstupu můžete vyzkoušet parní saunu nebo parní solnou saunu a poté se ochladit ledovou tříští. Součástí wellness zóny je také Kneippův chodník a dva whirlpooly. Samozřejmostí je také relaxační část. Zakoupením vstupu do wellness zóny máte možnost souběžného využití nabídky Vodního ráje. V nabídce wellness služeb jsou také dvě suché sauny a dvě solária (samostatný vstup).

Každému kdo si potřebuje odpočinout a relaxovat nabízíme beauty programy zaměřené na regeneraci celého těla. Pro aktivní vyžití je možné využít i nabídku vnitřních sportovišť jako tenisová hala, tělocvična, squash, bowling a fitness.

K parkování vozidel klientů je vyčleněna odstavná plocha, která je zabezpečena automatickou závorou ovládanou čipovou kartou. 
V hotelu je také možný pobyt Vašich domácích mazlíčků (malé plemeno do 10 kg) za úplatu. V prostorách jídelny, hotelového baru a wellness centra je vstup zvířat zakázán. Pobyt povolujeme na základě  písemné žádosti.

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel VZ Bedřichov - depandance

Ubytování na depandancích je ve studiích, které se prodávají jako celek a jsou ideální pro rodiny s dětmi. Ve studiích  se nachází společná předsíňka, kuchyňka, sociální zařízení a sprchový kout. V kuchyňkách je k dispozici základní kuchyňské vybavení, vařič, varná konvice a chladnička. Všechny pokoje jsou vybaveny televizorem a telefonem.

Gastronomie - Hotel VZ Bedřichov - depandance

 Pobyty na depandancích jsou standardně bez snídaně.

V případě dokoupení stravy, je strava podávána v hlavní budově hotelu formou bufetových stolů. K obědu i k večeři je možné zakoupit běžné nápoje u obsluhy restaurace, rozšířeno o výběr vín a tradičních destilátů.

Veškerou stravu lze doobjednat podle potřeb klientů i během pobytu. Naše jídelny a všechny prostory hotelu jsou nekuřácké mimo hotelového baru, kde je kouření povoleno.

K příjemnému posezení lze využít hotelový bar s přilehlou letní terasou (s nabídkou minutkových jídel a dalších pochoutek), nebo stylovou restauraci U Medvěda, která je vyhlášena svými krkonošskými specialitami. Restaurace se nachází v těsném sousedství dependancí.

Okolí - Hotel VZ Bedřichov - depandance

Depandance se nacházejí  v těsné blízkosti sjezdovky Medvědín v klidné části Špindlerova Mlýna.

Dostupnost - Hotel VZ Bedřichov - depandance

Auto – po silnici č. 295 do Špindlerova Mlýna, u parkoviště Hromovka doleva, za hotelem Montána doleva (parkování na odstavné ploše vzdálené cca 50 m od hotelové budovy)

U depandancí je zakázáno parkovat. Parkování je možné pouze po dobu nezbytně nutnou pro naložení a vyložení. V zimním období doporučujeme řetězi.

Vlak – železniční stanice Vrchlabí, přesun na autobusové nádraží cca 250 m, autobusem do Špindlerova Mlýna na autobusové nádraží, pěšky k hotelu VZ Bedřichov cca 600 m, (v zimním období SkiBus, zastávka Montána potom pěšky cca 150 m)

Autobus – Špindlerův Mlýn autobusové nádraží, pěšky k hotelu VZ Bedřichov ( recepce )cca 600 m  (v zimním období SkiBus, zastávka Montána potom pěšky cca 150 m)

Vzdálenosti

Praha 138 km, Brno 228 km, Ostrava 325 km, Hradec Králové 86 km

 

Ve spodí části depandancí se nachází zastávka SkiBusu, který vás odveze na sjezdovky Svatý Petr nebo Hromovka. 

Další informace

- v případě ubytování na depandancích je vstup do Vodního ráje zahrnut 2 x za pobyt ( 75 min.) při minimální délce pobytu 6 nocí ( v časovém rozmezí: hlavní sezóna 9,00 - 15,00 hod., mimosezóna 9,00 - 21,00 hod.

Vánoční příplatek - dospělá osoba 300 Kč Dítě 200 Kč

Silvestrovský příplatek 600 Kč Dítě 400 Kč

- vánoční a silvestrovský příplatek k pobytu je účtován jednorázově bez ohledu na délku pobytu, pokud do doby pobytu spadá noc 24.12. - 25.12. nebo noc 31.12. - 1.1. daného kalendářního roku.

Ubytování Špindlerův Mlýn – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Hotel VZ Bedřichov - depandance

Bedřichov 62,Špindlerův Mlýn 54351

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: vz-bedrichov-depandance@hotel.cz

Hotel VZ Bedřichov - depandance - galerie

Hotel VZ Bedřichov - depandance - Hodnocení

3x
1x
0x
0x
0x