Dvorská bouda ubytování Strážné

Fotografie uživatelů (13)

Dvorská bouda Dvorská bouda Dvorská bouda zobrazit všechny fotografie

Dvorská bouda

Strážné 111, 54352 Strážné

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Dvorská bouda *

Hostům je k dispozici ubytování ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích se společným sociálním zařízením na patře. Hosté mohou také využít služeb sauny, vinárny s nočním provozem, posilovny, společenskou místnost s krbem a barevnou televizí a WIFI internetem zdarma. Ke službám boudy patří v zimním období i vyvezení zavazadel ZDARMA z Lomu (Strážné) na Dvorskou boudu a zpět v předem stanovených časech, o kterých je možné se telefonicky předem informovat.

Zaslat poptávku

Pokoje - Dvorská bouda

Pokoje jsou jednoduše a prakticky vybavené. Postele jsou oddělené - jednolúžka, nebo patrové. Sprchy a WC jsou společné na patře.

Gastronomie - Dvorská bouda

Chata nabízí ubytovaným hostům snídaně podávané formou švédského stolu, možnost polopenze a plné penze v nekuřácké restauraci, která je součástí chaty.

Okolí - Dvorská bouda

Chata se nachází na vrcholcích Krkonoš, což nabízí velké množstí výletů do okolí. Např. Vyhlídka za Výrovkou (3,5 km; cca 1 hodina), Vyhlídka "Za Liškou", nabízí nejkrásnější výhled na Sněžku (4,8 km; cca 1,5 hodiny) nebo Vyhlídka na Maly Staw (10,5 km; cca 3 hodiny).

Dostupnost - Dvorská bouda

(parkování ve Strážném 50,-Kč/den), od května do října možnost přijet autem až před chatu Ke službám boudy patří v zimním období i vyvezení zavazadel ZDARMA z Lomu (Strážné) na Dvorskou boudu a zpět v předem stanovených časech, o kterých se prosím telefonicky předem informujte.V případě, že odvoz nestihnete, je možno objednat taxi, které však je nutné uhradit v plné výši. Odvoz osob na této trase za poplatek

Máte-li zájem o další ubytování Strážné, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Dvorská bouda

Strážné 111,Strážné 54352

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: dvorska-bouda@hotel.cz

Dvorská bouda - galerie

Dvorská bouda - Hodnocení

0x
0x
0x
0x
0x