GL Hotel ubytování Trutnov

Fotografie uživatelů (10)

GL Hotel GL Hotel GL Hotel zobrazit všechny fotografie

GL Hotel

Krakonošovo náměstí 118, 54101 Trutnov

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

GL Hotel ***

GL Hotel je umístěn jako jediný z místních hotelů přímo na vrcholu náměstí a stává se tak pro klienty perlou Trutnova. A to nejen svou specifickou polohou, ale především jedinečnou vnitřní architekturou skloubenou s moderním designem.

Pro klienty je připraveno 24 pokojů. Podle potřeb a náročnosti jsme připraveni nabídnout Standard pokoje, Luxury pokoje, ale i VIP pokoje s výhledem přímo na náměstí. Samozřejmou součástí všech pokojů je TV-sat, Wi-Fi, a sociální zařízení.

V rámci hotelového komplexu jsou klienti zváni do GL stylové restaurace na snídaně a minutkové pokrmy moderní kuchyně a Krkonošské speciality. Luxusní prostředí GL restaurace rozeznívají tóny starých mistrů vážné hudby.

Dalším unikátem našeho GL hotelu je moderní kavárna stylizovaná do luxusu prvorepublikových kaváren. Podáváme GL značkové kávy vyráběné z našich originálních směsí káv, připravovaných rodinnou pražírnou. Zážitky z GL kavárny dále pokračují výběrem jen značkových top alkoholů, pečlivě vybíraných pro svou originalitu. Klient zde nalezne pití králů, alkohol vyráběný v Česku, ale určený pouze pro export nebo limitovanou edici, která se nikdy nebude opakovat. Pravé šampaňské, pravá horká čokoláda a pravá šlehačka je u nás samozřejmostí. Kavárnou se nese jazzová a bluesová hudba, která dává každému zapomenout na běžné starosti a pomáhá navodit pohodu a klid.

Veškerý servis hotelu zajišťuje profesionálně školený personál domlouvající se několika světovými jazyky, vždy pozitivně naladěn a ochoten vyjít klientům vstříc k jejich maximální spokojenosti.

Klient, který u nás stráví byť jednu noc a využije naší nabídky, se k nám vždy rád vrátí…

Zaslat poptávku

Pokoje - GL Hotel

GL Hotel nábízí celkem 24 stylově vybavených, dvoulůžkových pokojů.  Dle výběru si klienti u nás mohou vychutnat pobyt v slunečních Standard pokojích a Luxury pokojích, s malovaným alpským nábytkem. Nabízíme i luxusní VIP pokoje s výhledem přímo na Krakonošovo náměstí. Ve všech pokojích jsou k dispozici nové standardní koupelny, pracovní stoly, TV-sat s českými a německými stanicemi a Wi-Fi připojení. Pokoje jsou kuřácke i nekuřácke.

 Gastronomie - GL Hotel

V luxusní restauraci GL Hotelu nabízíme po celý den snídaně a minutkové pokrmy kuchyně a Krkonošské speciality z čerstvých surovin a bez chemicky přidatných látek.

Hostům je k dispozici i stylová kavárna s luxusním a originálním občerstvením. Pečeme vlastní snídaňový chléb a zákusky.

Na recepci nabízíme drobný prodej.

V restauraci a kavárně příjmame stravenky společnosti Sodexo - Gastro Pass a Edenred - Ticket Restaurant.

Restaurace otevřena PO - ČT: 11,00 - 22,00, PÁ - SO: 11,00 - 22,00, NE: 11,00 - 20,00

Kavárna otevřena PO - SO: 8,00 - 22,00, NE: 8,00 - 20,00

Okolí - GL Hotel

Historické centrum Trutnova se nachází přímo před dveřmi hotelu. Milovníci kultury si přijdou na své v nedalekém multifunkčním společenskem centru UFFO, které kromě své jedinečné arichitektury nabízí divadelné představení, koncerty, umělecké výstavy, filmové představení a další originální i tradiční kulturní a společenské akce. Kromě historických památek a různých kulturních akcí lze navštívit i Gablenz, rozhlednu nad Trutnovem, dostupnou pěšky za 15 minut. Během 20 minut jízdy autem se hosté dopraví na Sněžku. Další možností výletu je i ZOO, vzdálené 25 minut autem. V nedalekém okolí se nachází KRNAP a Adršpašské skály.

Dostupnost - GL Hotel

Vlakové a autobusové nádraží je vzdáleno 5 minut pěší chůze.

Další informace

V hotelu je pro klienty k dispozici i specializovaná masérka a kosmetička.

V létě je otevřená zahrádka a hosté jsou u nás vítani i se svým pejskem.

Platby na recepci možné v hotovosti v CZK nebo EUR, platební/kreditní kartou, poukázkami společnosti Edenred ( Ticket Benefits ) a Sodexo, platební kartou Ticket Benefits nebo elektronickou poukázkou "e-Ticket" od společnosti Edenred.

Máte-li zájem o další ubytování Trutnov, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

GL Hotel

Krakonošovo náměstí 118,Trutnov 54101

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: grand-luxury@hotel.cz

GL Hotel - galerie

GL Hotel - Hodnocení

5x
4x
2x
0x
0x