Hotel Krakonoš ubytování Trutnov

Fotografie uživatelů (12)

Hotel Krakonoš Hotel Krakonoš Hotel Krakonoš zobrazit všechny fotografie

Hotel Krakonoš

Barvířská 41/6, 54101 Trutnov

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Krakonoš ***

Hotel Krakonošje se nachází se nedaleko krásného historického centra města Trutnov, cca 2 minuty od Krakonošova náměstí. Trutnov je vzhledem ke své poloze centrem turistického ruchu východních Krkonoš a je označován jako „Brána Krkonoš“ a díky atraktivní podkrkonošské krajině a péči o vzhled města je považován za jedno z nejmalebnějších měst v České republice.

Hotel, jehož ubytovací část se skládá ze dvou podlaží v hlavní budově (14 pokojů), ze dvou podlaží v nové budově (8 pokojů) a depandace (4 pokoje). Celková kapacita hotelu je 65 lůžek ve 26 pokojích, z toho 2 jednolůžkové, 15 dvoulůžkových, 5 třílůžkových, 2 čtyřlůžkové a 2 apartmány.

V přízemí se nachází hotelová restaurace pro hotelové i nehotelové hosty, letní zahrádka, pivnice, vinárna. V prvním poschodí se nachází recepce s denní i noční službou. Recepce poskytuje následující služby: prodej hygienických potřeb, studených nápojů, sladkostí, suvenýrů.

Bezplatné parkoviště pro hotelové hosty je přímo před hotelem.Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel Krakonoš

Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní sprchou, WC, zrcadlem, telefonem s přímou volbou, TV sat, psacím stolkem, židlí.

Gastronomie - Hotel Krakonoš

Restaurace je přístupná hotelovým i mimohotelovým hostům s možností stravování a la card nebo dle denní nabídky. Nabízíme i příjemné posezení v pivnici, letní zahrádce a vinárně.

Ubytování Trutnov – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Hotel Krakonoš

Barvířská 41/6,Trutnov 54101

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: hotel-krakonos@hotel.cz

Hotel Krakonoš - galerie

Hotel Krakonoš - Hodnocení

0x
0x
0x
0x
0xDárkové poukazy Spa.cz