Hostel RICO ubytování Vrchlabí

Fotografie uživatelů (15)

Hostel RICO Hostel RICO Hostel RICO zobrazit všechny fotografie

Hostel RICO

Kpt. Jaroše 496 , 54301 Vrchlabí

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hostel RICO **

Hostel RICO se nachází v krásném prostředí horského městečka Vrchlabí. V klidné části, nedaleko centra. Dostupnost je celoroční, autem, vlakem i autobusem. Vlakové a autobusové nádraží je vzdáleno 200m. Pro hosty je tu možnost parkování v areálu. Parkoviště je omezené.

Nabízíme ubytování v nově zrekonstruované ubytovně pro firmy, dělníky, školy v přírodě, lyžařské výcviky, turisty a jiné, v různých cenových relacích. Tří patrová budova je rozdělena do tří kategorií.

Jedná se o třípodlažní budovu, která je vybavena výtahem. Na každém podlaží se nachází vybavená kuchyňka, součástí je mikrovlnná trouba, lednice, varná konvice, sporák. Dále pak na každém patře společenská místnost s televizí a připojením k internetu, sociální zařízení - WC a sprchy. V budově úschovna kol a lyží.

Možnost využití vybavených kuchyněk. Na apartmánech jsou kuchyňky součástí a v ubytovně jsou společné na každém patře. V těsné blízkosti je supermarket Penny a Lidl. Možnost stravování je i ve 100m vzdálené restauraci s poledním menu a hotovkami.

Zaslat poptávku

Pokoje - Hostel RICO

EKONOMY: jedná se o 2 a 3 lůžkové pokoje (společné sprchy,WC,kuchyňka,spol.místnost s TV,WIFI), STANDART: jedná se o 2 a 3 lůžkové pokoje s TV,WIFI,moderní vybavení pokojů (společné sprchy,WC,kuchyňka,spol.místnost s TV), APARMÁNY 2 a 3 lůžkové byty s vlastí koupelnou a WC,kuchyňkou,TV.

Gastronomie - Hostel RICO

Možnost stravování v restauraci Partyzán, penze 200Kč, polopenze 120Kč.

Okolí - Hostel RICO

Vrchlabí je malebné horské město s téměř 13 000 obyvateli, rozkládající se v údolí horního toku Labe. Je ideálním východiskem do nejvyšších českých hor a právem nazýváno vstupní branou do Krkonoš. Návštěvníkům nabízí mnoho lyžařských, turistických i cykloturistických příležitostí a také řadu zajímavých historických památek.

Máte-li zájem o další ubytování Vrchlabí, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Hostel RICO

Kpt. Jaroše 496 ,Vrchlabí 54301

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: hostel-rico@hotel.cz

Hostel RICO - galerie

Hostel RICO - Hodnocení

0x
0x
0x
0x
0x