***Hotel TTC ubytování Vrchlabí

Fotografie uživatelů (36)

***Hotel TTC ***Hotel TTC ***Hotel TTC zobrazit všechny fotografie

***Hotel TTC

Tkalcovská 357, 54351 Vrchlabí

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: ttc@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

***Hotel TTC ***

TTC je útulný rodinný hotel vzdálený 400 m od centra města Vrchlabí a situovaný přímo na břehu řeky Labe. Leží 3,5 km od lyžařského střediska Herlíkovice a 13 km od Špindlerova Mlýna, což jsou nejvyhledávanější místa pro milovníky zimních sportů a vysokohorské turistiky. V hotelu naleznete restauraci "U Admirála Nelsona" laděnou do námořnockého stylu, salónek s unikátní terasou přečnívající nad řeku, víceúčelový sál určený zejména pro stolní tenis, který lze využít i pro společenské a firemní účely. Hotel má 48 lůžek ve 12 pokojích, které jsou laděny do světlých barev a vybaveny satelitní LCD TV, ledničkou a vlastní koupelnou. V hotelu je dále k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení, výtah, dětský koutek a úschovna lyží nebo kol. Parkoviště se nachází přimo před hotelem, je hlídáno kamerou a jeho využití je rovněž bezplatné.

Zaslat poptávku

Pokoje - ***Hotel TTC

Hotel nabízí 12 pokojů s celkovou kapacitou 48 lůžek. Pokoje jsou laděné do světlých barev a plně vybavené. Každý pokoj má: satelitní LCD TV, ledničku, psací stůl, skříně, wi-fi/kabelové připojení zdarma a vlastní koupelnu se sprchovým koutem a fénem. Ve všech pokojích jsou schody ke dvěma přistýlkám v mezonetu.

Pokoje mají rozlohu od 20 do 35 m2. Jeden z pokojů je vybudován jako bezbariérový s vanou a opěrami u toalety v koupelně.

Gastronomie - ***Hotel TTC

Snídaně formou bufetu je automaticky v ceně pokoje.

Ostatní stravování je zajištěno v restauraci. Restaurační účty nelze převádět na hotelový účet.

Okolí - ***Hotel TTC

Mezi nejbližší památky patří jen 300 m vzdálený Kostel sv. Vavřince nebo 500 m vzdálený vrchlabský zámek s přilehlým parkem, kde dále najdete Augustiniánský klášter s Krkonošským Muzeem a sídlo KRNAP s Krkonošským centrem environmentálního vzdělávání - tzv. Krtka. V zimních měsících jsou udržovány běžecké tratě v nedalekých Vejspachách. Z dalších aktivit se nabízí pěší turistika, rybaření, jízda na koních nebo horolezerctví.

Dostupnost - ***Hotel TTC

Ve města jezdí MHD, autobusové a vlakové nádraží jsou cca 1,5 km vzdálené. V letní a zimní sezóně jezdí cyklobus a skibus.

Další informace

V recepci je směnárna (pouze nákup EUR).

Ubytování Vrchlabí – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

***Hotel TTC

Tkalcovská 357,Vrchlabí 54351

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: ttc@hotel.cz

***Hotel TTC - galerie

***Hotel TTC - Hodnocení

10x
2x
0x
0x
0x