Wellness Hotel Gendorf *** ubytování Vrchlabí

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel *** > Wellness Hotel Gendorf ***

Fotografie uživatelů (14)

Wellness Hotel Gendorf *** Wellness Hotel Gendorf *** Wellness Hotel Gendorf *** zobrazit všechny fotografie

Wellness Hotel Gendorf ***

Krkonošská 153, 54301 Vrchlabí

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Wellness Hotel Gendorf *** ***

Wellness hotel Gendorf *** nabízí příjemné a pohodlné ubytování v centru města Vrchlabí, které je právem nazýváno bránou do nejvyšších českých hor Krkonoš. Vzhledem ke své výhodné poloze se Vrchlabí stalo centrem cestovního ruchu a ubytovacích služeb ve střední části Krkonoš s rozsáhlými možnostmi kulturního, společenského a sportovního vyžití.Snadná dostupnost našeho Wellness hotelu Gendorfu, vybavení hotelu, rozmanité služby, rozsáhlé wellness centrum a obchůdky v přilehlém hotelovém komplexu, ale i okolní příroda Krkonoš vytvářejí neomezené možnosti trávení volného času.

Tříhvězdičkový Wellness hotel Gendorf Vrchlabí  nabízí ubytování ve 34 pokojích (79 lůžek), vybavených koupelnou, toaletou, TV/SAT, telefonem s přímou provolbou, připojením k internetu, dále kvalitní stravování v restauraci „Mincovna“, dokonalé relaxační a sportovní služby našeho Wellness centra, komplexní konferenční služby, catering a další doplňkové služby. K parkování můžete využít podzemní hotelové garáže nebo hotelové parkoviště, popř. i přilehlé městské parkoviště ve Vrchlabí. 1. pokoj a prostory v přízemí hotelu jsou bezbariérové. Parkování pro autobus zajistíme zdarma. Vstřícný a přátelský personál našeho Wellness hotelu Gendorf je připraven postarat se o Vaše pohodlí a vytvořit nezapomenutelné zážitky, ať už k nám zavítáte z jakéhokoliv důvodu: rodinná dovolená, relaxační wellness pobyt, sportovní pobyt, soustředění, lyžování, skupinový zájezd, letní horská turistika, seniorské pobyty, firemní akce, společenská párty, rodinná oslava, seminář, konference, školení, cykloturistika, služební cesta, klubové setkání, svatební hostina, abiturientský večírek apod.

Zaslat poptávku

Pokoje - Wellness Hotel Gendorf ***

K dispozici je 34 pokojů, převážně 2-lůžkových, dále několik 3-lůžkových a dva 4-lůžkové pokoje. Tři dvojice dvoulůžkových pokojů jsou propojeny dveřmi (rodinné apartmány).

Všechny pokoje jsou s vlastní koupelnou, WC, sprchou nebo vanou a vysoušečem vlasů, dále TV/Sat, telefonem, v některých pokojích je možnost připojení k internetu, i možnost přidat přistýlku.

Gastronomie - Wellness Hotel Gendorf ***

Hotelová restaurace

Snídaně se podávají v hotelové restauraci, bohatý buffetový výběr je k dispozici denně od 7 do 10 hodin. Restaurace má velice příjemnou atmosféru, je možné ji využít jako oddělený salonek s kapacitou do 45 osob. Možnost spojit s Malým salonkem do 20 osob.

 

Okolí - Wellness Hotel Gendorf ***

Skiareály a okolí hotelu
Skiareál Herlíkovice, Kněžický vrch, skipark Černý Důl a neznámější středisko zimních sportů Špindlerův Mlýn jsou vzdáleny pouze 2-15 km a jejich upravené sjezdové a běžecké tratě s množstvím lanovek a vleků nabízejí skvělé podmínky pro lyžařské radovánky dětí i dospělých. V letním období Vás jistě uspokojí desítky značených cykloturistických tras nebo pěšší turistika. Ke skiareálům v Herlíkovicích a na Kněžický vrch i do dalších zajímavých míst krkonošského regionu Vás na požádání rádi dopravíme vlastním minibusem, kterým pro Vás na přání přijedeme i na autobusové a vlakové nádraží.

Další informace

Wellness centrum hotelu Gendorf ve Vrchlabí-wellnes služby, welness balíčky, welness pobyt, komplexní relaxace Vašeho těla a další sportovní aktivity ve Vrchlabí
Služby našeho wellness centra – masáže (různé druhy-klasická, lavovými kameny, aromamasáž, lymfatická masáž a nově např. medová a čokoládová masáž aj.) stejně jako whirlpool, infrasauna, kosmetické ošetření, solarium, bylinná parní lázeň, rašelinové zábaly, ale i spinnig, aerobic, fitbox, power jóga atd. Vám jistě pomohou načerpat energi a zregenerovat své tělesné a duševní síly. Máme pro Vás připraveny různé wellness balíčky, které Vám upravíme přesně dle Vašeho přání.
V nedalekém Victory clubu (100 m od hotelu) si můžete s chutí zahrát bowling, squash a poté večer po celodenních aktivitách můžete příjmout pozvání na drink do vyhlášeného baru „Zakopanej pes“ s kulečníkem v suterénu Wellness hotelu Gendorf ve Vrchlabí.

Máte-li zájem o další ubytování Vrchlabí, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Wellness Hotel Gendorf ***

Krkonošská 153,Vrchlabí 54301

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: wellness-hotel-gendorf@hotel.cz

Wellness Hotel Gendorf *** - galerie

Wellness Hotel Gendorf *** - Hodnocení

1x
0x
0x
0x
0x