Penzion U Hrabala ubytování Česká Lípa

Fotografie uživatelů (8)

Penzion U Hrabala Penzion U Hrabala Penzion U Hrabala zobrazit všechny fotografie

Penzion U Hrabala

náměstí Tomáše Garrigue Masaryka 130, 47001 Česká Lípa

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Penzion U Hrabala ***

Penzion U Hrabala  s velmi atraktivní polohou přímo v centru České Lípy nabízí komfortní ubytování v prostorných pokojích i pro náročné klienty.

V penzionu jsou k dispozici čtyři dvoulůžkové pokoje a jeden velký třílůžkový. Do každého pokoje je možné přidat přistýlku nebo dětské lůžko pro naše nejmenší návštěvníky.

Naše kavárna a cukrárna nabízí kvalitní kávu značky DiCaf - Platino a produkty z této kávy. Dále nabízíme i kávu Lavazza. Pokud spíše dáváte přednost čaji, zajistvé Vás překvapí nadstandardní nabídka čajů. Pohostit Vás můžeme také nealkoholickými i alkoholickými koktejly.

Bude-li mít host s sebou čtyřnohého přítele, není problém, aby sdílel pokoj s ním. Musí být však slušně vychovaný a nesmí narušovat chod penzionu.

Parkování je zjištěno na náměstí T.G.M. v hodinách mezi 17:00h - 10:00h a je zahrnuto v ceně pokoje. Parkování mimo uvedenou dobu je za poplatek 20,-Kč/hod  a hradí se obsluze parkoviště.

Zaslat poptávku

Pokoje - Penzion U Hrabala

Všechny pokoje jsou vybaveny TV, telefonem, vlastním sociálním zařízením a přípojkou na internet, na požádání jsme schopni zajistit čističku vzduchu pro hosty s potížemi dýchacích cest.

Gastronomie - Penzion U Hrabala

Restaurace slouží pro širokou veřejnost i pro návštěvníky penzionu. Ti, kteří se u nás chtějí pouze naobědvat, nabízíme možnost výběru z několika hotových jídel, dále nabízíme široký sortiment kvalitních jídel, kde potěšíme jak milovníky steakové kuchyně, tak i rybích pochoutek.

Okolí - Penzion U Hrabala

Českolipsko patří k vyhledávaným rekreačním oblastem. Jeho atraktivnost je dána četností rozmanitých a pestrých krajinných a přírodních prvků a relativně málo narušeným životním prostředím. Jeho území pokrývají rozsáhlé lesní porosty, které zejména v severní části okresu, kde se rozkládají Lužické hory, přitahují příznivce zimních sportů do okolí Nového Boru a Kamenického Šenova. Tato oblast je dále přitažlivá i pro příznivce turistiky a cykloturistiky, je zde možnost využití přeshraničních turistických stezek do SRN. Jedná se o přechody Krompach - Oybin Hain, Krompach - Jonsdorf, Dolní Světlá - Waltersdorf a Petrovice - Lückendorf.

Více než jedna třetina území Českolipska je součástí chráněných krajinných oblastí. Do severní části okresu zasahuje CHKO Lužické hory, do západní části CHKO České Středohoří a do jižní části okresu CHKO Kokořínsko. Na území okresu se dále nachází řada maloplošně chráněných území, z nichž mezinárodního významu dosahují národní přírodní rezervace Novozámecký rybník, Břehyně - Pecopala a Jezevčí vrch. Z dalších turisticky zajímavých chráněných území nelze neupozornit alespoň na národní přírodní památku Panskou skálu u Kamenického Šenova - ukázku sloupcovitého rozpadu čediče a Peklo - kaňonovité údolí s pískovcovitými skalními útvary.

Máte-li zájem o další ubytování Česká Lípa, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Penzion U Hrabala

náměstí Tomáše Garrigue Masaryka 130,Česká Lípa 47001

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: [email protected]

Penzion U Hrabala - galerie

Penzion U Hrabala - Hodnocení

0x
0x
0x
0x
0x