Penzion Diana ubytování Doksy

Fotografie uživatelů (11)

Penzion Diana Penzion Diana Penzion Diana zobrazit všechny fotografie

Penzion Diana

Jana Roháče z Dubé 80, 47163 Doksy

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Penzion Diana

Penzion Diana je rodinný penzion u Máchova jezera v loveckém stylu. Máme celoroční provoz. Klidné přátelské prostředí, útulné, prosluněné pokoje a spokojená atmosféra. Prospěje Vašemu zdraví, uklidnění a pohodě. Máchovo jezero je ráj vodních sportů a radovánek, kde můžete plavat, surfovat, vyzkoušet jachting, ale také si můžete lehnout a jenom se slunit. Můžete ho obejít, což je hezká procházka a můžete navštívit i pláže na druhé straně jezera.

Pension s celoročním provozem je zařízen v loveckém stylu a leží přímo v centru Starých Splavů, v bezprostřední blízkosti Máchova jezera. K dispozici jsou převážně dvoulůžkové pokoje nebo apartmány. Vvšechny pokoje mají vlastní kompletní sociální zařízení (sprchový kout, umyvadlo, WC) a chladničku. Vhodné pro manželské páry, rodiny s dětmi, ale i pro menší skupiny sportovců, cyklistů nebo podnikové akce. Pokoje jsou útulné a prosluněné. V okolí je lesopark. Příjemné a klidné rodinné prostředí. Připojení na wi-fi.

Pro Vaše auto máme připraveno parkoviště. Kola nebo motocykly si můžete uschovat v uzamykatelné kolárně.

Zaslat poptávku

Pokoje - Penzion Diana

Pokoje jsou převážně dvoulůžkové, pro rodiny s dětmi máme apartmány s oddělenými ložnicemi. Na každém pokoji vlastní sociální zařízení a chladnička. Připojení na WIFI.

Gastronomie - Penzion Diana

Dobře se najíte nebo si posedíte v nové restauraci v zahradě vedle pensionu. Snídaně, polopenze nebo plná penze dle vlastního výběru. Domácí kuchyně, chutné myslivecké speciality. Příjemné klidné prostředí. Celoročně je možno objednat oslavy nebo večírky. Od jara do podzimu posezení v zahradě pod slunečníky.

Okolí - Penzion Diana

Máchovo jezero je ráj vodních sportů a radovánek, kde můžete plavat, surfovat, vyzkoušet jachting, ale také si můžete lehnout a jenom se slunit. Můžete ho obejít, což je hezká procházka a můžete navštívit i pláže na druhé straně jezera.

Pension Diana se nachází v příhodné oblasti, která nabízí rozsáhlé možnosti a početné turistické cíle. Které jsou dostupné jak pro zdatné turity i pro starší osoby a děti. Mírný terén, s nevelkými rozdíly, který většinou téměř v rovině Vám bude jistě vyhovovat.

Rozsáhlé možnosti pro zdatné turisty, ale i pro starší osoby a děti. Terén mírný, s nevelkými rozdíly, většinou téměř v rovině. Ideální v podzimních měsících, kdy současně najdete množství hub.

V zimních měsících, když mrzne bez sněžení, můžete bruslit po celém jezeru. Na tento zážitek nezapomenete.

Dostupnost - Penzion Diana

Vlaková zastávka 50m, autobusová zastávka 150m.

Vyberte si nabídky ubytování Doksy. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Penzion Diana

Jana Roháče z Dubé 80,Doksy 47163

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: [email protected]

Penzion Diana - galerie

Penzion Diana - Hodnocení

0x
0x
1x
0x
0x