Rezidence Fami De Luxe Design - Máchovo jezero ubytování Doksy

Všechny kategorie > Ubytování > Penziony > Penzion *** > Rezidence Fami De Luxe Design - Máchovo jezero

Fotografie uživatelů (22)

Rezidence Fami De Luxe Design - Máchovo jezero Rezidence Fami De Luxe Design - Máchovo jezero Rezidence Fami De Luxe Design - Máchovo jezero zobrazit všechny fotografie

Rezidence Fami De Luxe Design - Máchovo jezero

Jarmilina stezka 231, 47163 Doksy

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Rezidence Fami De Luxe Design - Máchovo jezero ***

Rezidence Fami *** Nově zrekonstruovaná Rezidence Fami se nachází v klidné části lázeňského městečka Staré Splavy cca 300 m od pláže MÁCHOVA JEZERA. Rezidence nabízí celoroční ubytování v luxusních designových pokojích pro rodiny s dětmi ale také pro skupinu až 14 osob. V Rezidenci Fami dále naleznete venkovní terasu s možností grilování kde si můžete vychutnávat romantické večery při svíčkách a sklenkou dobrého vína s nádherným pohledem na západ slunce. Můžeme Vám zapůjčit horská kola, Nordic Walking hole pro poznání okolí Máchova jezera. Pro firemní semináře zajistíme pronájem konferenčního salonku s kompletním technickým vybavením a ve spolupráci s autodromem Sosnová kurzy bezpečné jízdy, pronájem závodních vozů na závodním okruhu, cateringový servis a jiné adrenalinové aktivity !?

Zaslat poptávku

Pokoje - Rezidence Fami De Luxe Design - Máchovo jezero

Pokoje jsou dvou a třílůžkové s vlastní koupelnou + čtyřlůžkový apartmán De Luxe se dvěma ložnicemi a vlastní koupelnou. Moderní designový nábytek, možnost zapůjčení TV – SAT s digitálním příjmem, WIFI internetové připojení, kvalitní froté ručníky, přírodní luxusní hotelová kosmetika, froté velur pantofle a jiné další služby budou hýčkat a rozmazlovat naše hosty během pobytu v Rezidenci Fami

Gastronomie - Rezidence Fami De Luxe Design - Máchovo jezero

Bohaté nutričně hodnotné snídaně jsou formou švédského stolu !

Okolí - Rezidence Fami De Luxe Design - Máchovo jezero

Přímo před Rezidencí Fami se nachází sportovní areál s devíti tenisovými dvorci, třemi kurty na volejbal, nohejbal a sportovní hala s fittnessem, saunou a whirlpoolem. Stezka dlouhá 12 Km pro Inline bruslaře jen 800m od Rezidence ! Koupání: Máchovo jezero 300m (písečná pláž + aquapark s bazénem), za nepříznivého počasí krytý bazén 250m a nyní nově krytý aquapark jen 15 min autem ! Lázeňské městečko Staré Splavy u MÁCHOVA JEZERA se nachází v okrese Česká Lípa na severu Čech a patří do euroregionu Nisa. MÁCHOVO JEZERO je jedním z nejnavštěvovanějších míst České republiky. V letní sezóně zde potkáte turisty z celé Evropy a díky své infrastruktuře si zde budete připadat jako na rivieře. Můžete zde využít dlouhé písečné pláže, tobogány, projížďky parníkem, značené cyklostezky, rekreační rybolov, zapůjčit si různá plavidla jako jsou šlapadla, lodičky, plachetnice nebo si zahrát minigolf, plážový (beach) volejbal, tenis a dokonce si třeba zajezdit na motokárách nebo si vyzkoušet „Jungle Greak“ bláznivé lezení v korunách stromů. Nyní nově otevřené golfové hřiště, krytý aquapark jen 15 min. autem ! Najdete zde také disco kluby, herny, kino a nepřeberné množství restaurací všech kategorií. Milovníci historie mohou navštívit Muzeum K.H.Máchy, hrad Bezděz, hrad Kokořín, skalní hrad Sloup, zámek Zákupy a jiné historické skvosty tohoto romantického kraje. V zimě je možné využít krás zamrzlého jezera a zaběžkovat si nebo zabruslit na největším kluzišti v Čechách !? MÁCHOVO JEZERO je oblíbené také v podzimním období, kdy začíná ráj pro houbaře.

Vyberte si nabídky ubytování Doksy. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Rezidence Fami De Luxe Design - Máchovo jezero

Jarmilina stezka 231,Doksy 47163

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: [email protected]

Rezidence Fami De Luxe Design - Máchovo jezero - galerie

Rezidence Fami De Luxe Design - Máchovo jezero - Hodnocení

5x
5x
1x
0x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 84%

  • Libor Pribramsky

    Mili a prijemni majitele penzionu, ostatni personal vas ovsem nevnima, pokud se jich na neco ptate. Vsechno bylo v naprostem poradku,jen si proste myslim, ze penziony by mely byt prece jen vyrazne levnejsi oproti hotelum.Ale v podstate neni co vytknout,jen tento penzion vrele doporucit.