Rekreační středisko Doly Bílina ubytování Sloup v Čechách

Fotografie uživatelů (8)

Rekreační středisko Doly Bílina Rekreační středisko Doly Bílina Rekreační středisko Doly Bílina zobrazit všechny fotografie

Rekreační středisko Doly Bílina

Cvikovská 180, 47152 Sloup v Čechách

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Rekreační středisko Doly Bílina

Rekreační středisko Doly Bílina nabízí ideální podmínky pro rodinné rekreace s dětmi nebo víkendové pobyty. Areál je obklopen lesem a jste tak na dosah nerušené přírodě. Od dubna do října jsou k dispozici pro ubytování také chatky.

Ubytování zajistí penzion s kapacitou 120 lůžek na 2, 3 a 4 lůžkových pokojích. K dispozici jsou také chatky s kapacitou 80 míst, které mají nově vybudované sociální zařízení. Rekreační středisko Doly Bílina je umístěno ve velkém areálu obklopeném jehličnatými lesy a pískovcovými skalami typické pro okolí obce Sloup v Čechách.

Výborná domácí kuchyně Vám zajistí celodenní stravování, formou buď plné penze nebo polopenze, a to ve dvou chodech. Občerstvení i posezení obstará vlastní restaurace rekreačního střediska. K pohodě vašeho příjemného ubytování u nás přispěje i krb, ve kterém je možné grilovat.

Pohodová rekreace nemusí být jen o lenošení, přímo v areálu rekreačního střediska můžete využít volejbalové hřiště, tenisový kurt, stolní tenis nebo hřiště pro plážový volejbal. Přímo naproti rekreačnímu středisku se nachází koupaliště s pláží. 

Zaslat poptávku

Pokoje - Rekreační středisko Doly Bílina

2, 3 a 4 lůžkové pokoje se základním vybavením. Všechny pokoje v hlavní budově mají sociální zařízení. 

Velké chatky pro 5 osob jsou vytápěné a mají vlastní sociální zařízení.

Menší chatky pro 4 osoby jsou vytápěné bez vlastního sociálního zařízení.

Gastronomie - Rekreační středisko Doly Bílina

Výborná domácí kuchyně Vám zajistí celodenní stravování, formou buď plné penze nebo polopenze, a to ve dvou chodech. Občerstvení i posezení obstará vlastní restaurace rekreačního střediska. K pohodě vašeho příjemného ubytování u nás přispěje i krb, ve kterém je možné grilovat.

Okolí - Rekreační středisko Doly Bílina

Pro milovníky turistiky skýtá obec Sloup v Čechách a její okolí mnoho možností: například proslulý Skalní hrad, Lesní divadlo, Samuelova jeskyně, Vyhlídka Na Stráži a mnoho dalších.

Dostupnost - Rekreační středisko Doly Bílina

Autobusem přímo do obce Sloup v Čechách, kam jezdí pravidelná linka z České Lípy a Nového Boru.

Vlakem do 3 km vzdáleného Nového Boru nebo 10 km vzdálené České Lípy.

Další informace

Rekreační středisko Doly Bílna je hojně využíváno také pro rekondiční pobyty nejen seniorů. Pro tyto účely disponujeme vhodným zázemím. Našim hostům jsou k dispozici relaxační programy s nabídkou masáží. Svét tělo můžete regenerovat v připravené sauně a vířivé vaně. Připravíme individuálně upravený jídelníček, který je sestaven šéfkuchařem přesně pro váš cíl rekondičních pobytů.

Rekreační středisko je vhodné také pro pořádání firemních školení nebo nejrůznějších seminářů. Pro tyto účely jsou k dispozici školící místnosti a učebny rozlišných velikostí. Celý areál je pokryt bezdátovým připojením k internetu (Wi-fi). Pro organizování školení a seminářů je vhodná také poloha - naše středisko je vzdáleno přijatelných 90 km od Prahy.

Máte-li zájem o další ubytování Sloup v Čechách, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Rekreační středisko Doly Bílina

Cvikovská 180,Sloup v Čechách 47152

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: rekreacni-stredisko-doly-bilina@hotel.cz

Rekreační středisko Doly Bílina - galerie

Rekreační středisko Doly Bílina - Hodnocení

0x
0x
0x
0x
0xvelikonoce-wellness-pobyt