Penzion Ráj ubytování Zahrádky

Fotografie uživatelů (21)

Penzion Ráj Penzion Ráj Penzion Ráj zobrazit všechny fotografie

Penzion Ráj

Litice 10, 47101 Zahrádky

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Penzion Ráj

Penzion je umístěn v rozlehlé zahradě, v krásném a klidném prostředí. V zahradě je umístěn zahradní gril s možností pořádání různých akcí. V samotném penzionu je k dispozici restaurace s barem, stylová vinárna s původními klenbami s kapaciotou 60 míst; salonek v secesním stylu s Muchovými obrazy, 12 místnou tabulí a vyřezávanými židlemi; selská jizba s kapacitou 60 míst, přímo propojená s krytou zahradního terasou se zahradním krbem pro letní oslavy a večírky s grilováním a možností živé hudby s kapaciou 40 míst.

Dále disponuje specializovanou učebnu s kapacitou 35 míst, samostatnou konferenční místnost s kapacitou 50 míst a salonek pro porady s kapacitou 12 míst.

Penzion je díky lokalitě, ve které se nachází ideálním místem i pro dovolenou s dětmi. 

Zaslat poptávku

Gastronomie - Penzion Ráj

V restauraci nabízíme výběr z hotových jídel nebo z jídel připravovaných na objednávku. Součástí restaurace je i letní obsluhovaná terasa s příjemným posezením.

Při pořádání rodinných i firemních oslav Vám rádi sestavíme menu dle vašich chutí a přání. Všechny společenské akce je možné pro krásnou atmosféru a maximální komfort uspořádat v separovaných, stylových prostorách penzionu. 

Okolí - Penzion Ráj

Romantická krajina s pískovcovými skalami,borovými lesy a řadou rybníků vybízí k pěším tůrám a cykloturistice. Blízká historická města Litoměřice, Úštěk, Kravaře či hrady a zámky Ploskovice, Zákupy, Bezděz a jiné, jsou vhodné pro autoturistiku

Penzion je umístěn ve vlastní zahradě jejíž součástí jsou dráha na pétanque, ruské kuželky, terasa se zahradním krbem a grilem či soukromé parkoviště. V samotném penzionu nabízíme ubytování ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích se sociálním zařízením, jídelnu s celodenním provozem, stylovou vinárnu,salonek a učebnu.

 

 

Další informace

Možnost zapůjčení Tv za poplatek 50,-Kč/den. Pes je povolen za poplatek 50,-kč/den. Hradí se rekreační poplatek obci ve výši 10,-kč/den. Internet k dispozici po domluvě na recepci. Vhodné pro turistiku Toaleta na pokoji Sprchový kout na pokoji Pokoje se sociálním zařízením 4 - čtyřlůžkový pokoj 3 - třílůžkový pokoj 2 - dvoulůžkový pokoj

Vyberte si nabídky ubytování Zahrádky. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Penzion Ráj

Litice 10,Zahrádky 47101

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: [email protected]

Penzion Ráj - galerie

Penzion Ráj - Hodnocení

0x
0x
0x
0x
0x