Alpina ubytování Jablonec nad Nisou

Fotografie uživatelů (7)

Alpina Alpina Alpina zobrazit všechny fotografie

Alpina

Stavební 42, 46606 Jablonec nad Nisou

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Alpina ***

Nabízíme Vám pěkné ubytování v klidové okrajové části Jablonce s výhledem na Ještěd a jeho pohoří. Pension najdete 200 m před vyhlídkovým hotelem Petřín, odkud je nádherný výhled na panorama města a Jizerských hor. Po celý rok láká turisty i sportovce krásná příroda, zajímavé lokality, hrady a zámky, které se nacházejí v blízkém i vzdálenějším okolí. Kolem pensionu vede vnitřní turistický okruh, je to 6,5 km dlouhá turistická trasa Jabloncem nad Nisou a spojuje zajímavá místa ve městě. Přímo u pensionu lze také najet na značenou cyklotrasu. V našem pensionu přijímáme platební karty. V celém pensionu se nekouří.

Zaslat poptávku

Pokoje - Alpina

3 dvoulůžkové, 1x třílůžkový, 2x čtyřlůžkový s možností přistýlek Celková kapacita 23 osob Každý pokoj má vlastní příslušenství (WC a sprcha nebo vana), lednice, balkon nebo terasu, TV-SAT

Gastronomie - Alpina

Stravování ve společenské místnosti, bar, krb, terasa, zastřešené grilování (léto i zima) Ostatní stravování, obědy a večeře je (včetně rezervace míst) možné zajistit v restauraci hotelu Petřín, který je vzdálen 200m od našeho pensionu.

Okolí - Alpina

Jablonec - unikátní přehrada - 10 min. chůze z centra města - vodní sporty a koupání, muzeum skla a bižuterie, městské divadlo, galerie, tenisová hala, squash, bowling, plavecký bazén, zimní stadion, jízda na koni, v okolí 12 rozhleden. Jizerské hory - turistika, značené cyklotrasy, lyžařská magistrála, sjezdové lyžování (Bedřichov, Severák, Špičák). LiberecČeský ráj - Turnov (muzeum), Drábské světničky, Skalní město, Trosky, Hrubá Skála, Valdštejn, vyznačemé turistické a cyklotrasy, Další zajimavosti - Boskovské jeskyně, zámky Sychrov, Frýdlant, hrady, Maloskalsko, Jičín, zimní středisko Harrachov, pramen Labe a mnoho dalších.

Ubytování Jablonec nad Nisou – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Alpina

Stavební 42,Jablonec nad Nisou 46606

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: alpina@hotel.cz

Alpina - galerie

Alpina - Hodnocení

1x
0x
0x
0x
0x