Chata Zvonice ubytování Kořenov

Fotografie uživatelů (30)

Chata Zvonice Chata Zvonice Chata Zvonice zobrazit všechny fotografie

Chata Zvonice

872, 46849 Kořenov

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Chata Zvonice **

Horská chata Zvonice v Kořenově je jako stvořená pro pobyty rodin s dětmi, skupinové pobyty a školy v přírodě. Od prvního okamžiku budete unešeni krásou okolní přírody a chata Vás nadchne originálním horským stylem, příjemnou rodinnou atmosférou a osobním přístupem. Rádi vyhovíme všem Vašim přáním, aby Váš pobyt byl přesně podle Vašich představ.

Výjimečná poloha chaty nabízí i přes dobrou dostupnost klidné prostředí uprostřed lesů a luk. V zimě na Vás čekají běžecké stopy hned u chaty a nedaleký lyžařský vlek. Pro náročnější lyžaře je v blízkém okolí celá řada různých lyžařských areálů.

Pokud k nám plánujete přijet veřejnou dopravou, máte zastávku autobusu i vlaku necelý kilometr od chaty. Pro hosty, kteří přijedou vlastním vozem, je k dispozici bezplatné parkování přímo u chaty.

Zaslat poptávku

Pokoje - Chata Zvonice

Pokoje v naší chatě jsou převážně 2-4 lůžkové. Základní ubytovací kapacita (1. a 2. patro) činí celkem 71 lůžek. Pro početnější skupiny je k dispozici podkroví, kde jsou k dispozici 2-4 lůžkové pokoje a jeden 8 lůžkový pokoj. Pokoje jsou vybaveny vlastním umyvadlem, sociální zařízení je umístěno na chodbě.

Další informace

Horská chata Zvonice se nachází ve zdravém prostředí na rozhraní Jizerských hor a Krkonoš, mezi Kořenovem a Horním Polubným. Specializuje se především na dětskou rekreaci, zejména pak školy v přírodě, lyžařské kurzy a školní výlety, čemuž odpovídá jak nabídka služeb, tak vybavení chaty, klidné až rodinné prostředí a výhodné ceny. Rádi však uvítáme i ostatní skupinové či individuální pobyty, vítané jsou zejména rodiny s dětmi. Po předchozí dohodě je možný též pobyt čtyřnohého miláčka.

Hlavní výhody horské chaty Zvonice jsou zejména:

základní kapacita 71 lůžek (2-4 lůžkové pokoje), s možností rozšíření až na 100 lůžek (2-4 lůžkové pokoje, 1x 8 lůžkový pokoj) vhodné pro pobyty rodin s dětmi a školy či školky v přírodě prostorná jídelna s velkou televizí a DVD přehrávačem klubovna s TV a dětským koutkem sauna bar kulečník, stolní fotbálek a elektronické šipky stolní tenis bezdrátové připojení k internetu venkovní posezení udírna místnost pro úschovu lyží i jízdních kol pískoviště a průlezky volejbalové hřiště krbová kamna v jídelně

 

 

Máte-li zájem o další ubytování Kořenov, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Chata Zvonice

872,Kořenov 46849

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: chata-zvonice@hotel.cz

Chata Zvonice - galerie

Chata Zvonice - Hodnocení

0x
0x
0x
0x
0x