Chata u Rychtáře ubytování Pěnčín

Fotografie uživatelů (5)

Chata u Rychtáře Chata u Rychtáře Chata u Rychtáře zobrazit všechny fotografie

Chata u Rychtáře

Bratříkov 24, 46821 Pěnčín

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Chata u Rychtáře

Chata U Rychtáře se nachází v Bratříkově u Jablonce nad Nisou v Jizerských horách. V blízkém okolí jsou lyžarské areály Zásada, Plavy, Tanvaldský Špičák. Nabízíme pronájem celého pensionu. Ubytování uprostřed Jizerských hor. Prostor, pohodlí, soukromí.

Doprava, parkování: Přímo u penzionu je zastávka autubusu na pravidelné trase Jablonec nad Nisou – Železný Brod (resp. Semily). Je možno se k nám dopravit i bez auta. Parkování na vlastním parkovišti na nádvoří pro 15 vozů.

Plně funkční bar s možností točení sudového piva (na přání pro Vás sud(y) zajistíme). Plně vybacená prostorná kuchyně (lednice, mrazáky). Společenská místnost (jídelna). Vinárna v suterénu. Herna s pingpongovým stolem. Oplocená zahrada. Uzamykatelný prostor pro kola v suterénu.

Zaslat poptávku

Pokoje - Chata u Rychtáře

Chata k pronajmutí poskytuje možnost ubytování pro až 36 osob v 11 ložnicích. Sociální zařízení: V přízemí chalupy jsou koupelny se sprchovými boxy, toalety pro muže a pro ženy. Umývárna a toalety pro muže a pro ženy jsou i v patře. Vytápění: Ústřední topení.

Gastronomie - Chata u Rychtáře

Plně funkční bar s možností točení sudového piva (na přání pro Vás sud(y) zajistíme). Stravování vlastní, restaurace v okolních obcích.

Okolí - Chata u Rychtáře

Sjezdovky v blízkém okolí (Plavy, Zásada, Tanvaldský Špičák a další). Vhodné pro výlety do přírody, cykloturistiku, běžkaření apod. Koupání možné v Jablonecké přehradě a koupaliště v Železném Brodě, Aquapark v Liberci. Zoo a botanická zahrada v Liberci (cca 20 min. autem)

Máte-li zájem o další ubytování Pěnčín, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Chata u Rychtáře

Bratříkov 24,Pěnčín 46821

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: [email protected]

Chata u Rychtáře - galerie

Chata u Rychtáře - Hodnocení

0x
0x
0x
0x
0x