apartmán U nás ubytování Smržovka

Fotografie uživatelů (13)

apartmán U nás apartmán U nás apartmán U nás zobrazit všechny fotografie

apartmán U nás

Smetanova 955, 46851 Smržovka

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

apartmán U nás

Apartmán (80m2) se nachází v prvním patře vily. Kompletně vybavená samostatná kuchyň (17m2): lednice, sklokeramická deska, horkovzdušná trouba, kávovar, mikrovlnná trouba, nádobí. Ložnice (22m2): kachlová kamna zámeckého typu, 4 postele, 2 noční stolky, 2 skříně, toaletní stolek se zrcadlem a taburetem, 2 lampičky. Koupelna (12m2): symetrická rohová vana pro 2 osoby, sprchový kout, závěsné WC, umyvadlo, zrcadlo s osvětlením. Obývací pokoj (22m2): kachlová kamna zámeckého typu, skříň, 2 postele, TV + SAT, DVD-přehrávač, skříňka se zrcadlem, sedačka, gauč. Ubytování bez stravování, pro nekuřáky a bez domácích mazlíčků. Možnost posezení na velké a udržované zahradě, dětské pískoviště, houpačka, grilování, otevřené ohniště. Parkování přímo u vily.Free Wifi.

Zaslat poptávku

Pokoje - apartmán U nás

Apartmán se nachází v prvním patře vily. Kompletně vybavená samostatná kuchyň (17m2): lednice, sklokeramická deska, horkovzdušná trouba, kávovar, mikrovlnná trouba, nádobí. Ložnice (22m2): kachlová kamna zámeckého typu, 4 postele, 2 noční stolky, 2 skříně, toaletní stolek se zrcadlem a taburetem, 2 lampičky. Koupelna (12m2): symetrická rohová vana pro 2 osoby, sprchový kout, závěsné WC, umyvadlo, zrcadlo s osvětlením. Obývací pokoj (22m2): kachlová kamna zámeckého typu, skříň, rozkládací pohovka - přistýlka, TV + SAT, DVD-přehrávač, skříňka se zrcadlem, sedačka. Ubytování bez stravování, pro nekuřáky a bez domácích mazlíčků. Možnost posezení na velké a udržované zahradě, dětské pískoviště, grilování, otevřené ohniště. Parkování přímo u vily.Free Wifi.

Okolí - apartmán U nás

Vila se nachází v klidné části obce. K lyžařskému vleku "Filip" cca 7min pěšky. Do centra města cca 5min pěšky. V okolí je spousta rozhleden a vyhlídek. Možnost pěší i cykloturistiky. V blízském okolí jsou další skiareály - Tanvaldský Špičák, Bedřichov, Desná, Kořenov a další. Koupání je možné v Jablonci nad Nisou (7km) nebo v Liberci (20km) - obojí v Aquaparcích s tobogány. Další možnosti: Liberec (ZOO s bílými tygry, botanická zahrada, IQ Park, Ještěd nebo historické centrum města).

Dostupnost - apartmán U nás

Vlakové i autobusové spojení - zastávka (bus i vlak) cca 5min od vily.

Vyberte si nabídky ubytování Smržovka. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

apartmán U nás

Smetanova 955,Smržovka 46851

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: apartman-u-nas@hotel.cz

apartmán U nás - galerie

apartmán U nás - Hodnocení

0x
1x
0x
0x
0xDárkové poukazy