Hotel Farma Vysoká ubytování Chrastava

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel **** > Hotel Farma Vysoká

Fotografie uživatelů (15)

Hotel Farma Vysoká Hotel Farma Vysoká Hotel Farma Vysoká zobrazit všechny fotografie

Hotel Farma Vysoká

Vysoká 9, 46331 Chrastava

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: [email protected]

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Farma Vysoká ***+

Koňská farma Vysoká se nachází v malebné podhorské oblasti města Chrastavy, asi 10 km od Liberce, směrem na Děčín. Svou unikátní polohou je právem nazývána “Nebeskou pastvinou“. Nejen pro koňáky je zde k dispozici hotel, restaurace či ustájení. Vedle pohoštění a ubytování můžete hotel a farmu využít pro firemní večírky, oslavy narozenin, svatební hostiny, firemní akce, sportovní soustředění či školení.

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel Farma Vysoká

Masivní a dubový nábytek, nadstandardní rozměry pokojů s vlastním sociálním vybavením, pokojové internetové kabelové připojení rychlostí 6Mb, televize. Nekuřácká restaurace s krbem a barem, letní terasa, dětský koutek, internetový koutek, školící místnost, taneční sál v horním patře pro oslavy - s barem, krbem, wifi připojením a kompletní zvukovou aparaturou pro amatérské večírky, dětské pískové hřiště, půjčovna kol.

Gastronomie - Hotel Farma Vysoká

Zažijte ojedinělý zážitek při výhledu na parkurový výcvik přímo z restaurace do kryté haly z jedné strany stolu a na venkovní jízdárnu s pohledem na Ještěd, ze strany druhé. Více v sekci Restaurace.

Okolí - Hotel Farma Vysoká

Farma Vysoká se nachází v malebné podhorské oblasti osady Vysoká, spadající pod město Chrastava, asi 10 km od Liberce, směrem na Děčín. Cesta do Liberce autem trvá cca 12 min. Vysoká je svou unikátní polohou právem nazývána “Nebeskou pastvinou“. Z jejích luk se nám jako na dlani otvírá rozhled na tři různá pohoří, Ještědské, Lužické a Jizerské, uzavírající horizont smrkovými lesy ze severní strany. K farmě vede cyklostezka a turistická stezka. Její pastviny jsou ekologicky obhospodařovány. Polsko je pouhé 4km vzdálené a nekonečně otevírající se obzory poskytují výhled na všechna tři pohoří i státy najednou (Česko, Polsko, Německo).

Další informace

Unsere Reitenhalle gehört zu den größten Hallen der Tschechischen Republik und ist zur Veranstaltung von Springturnieren, Reiterausbildungen, Pferdeausstellungen, Pferdeschau, Versteigerungen usw.geeignet.

Zum erstenmal, im Dezember 2004 haben wir eine große Weihnachtsvorschau der Reiter und Ihrer Pferde mit Begleitprogramm besonders für Kinder organisiert und die Teilnahme war mehr als 400 Zuschauer.

Ubytování Chrastava – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Hotel Farma Vysoká

Vysoká 9,Chrastava 46331

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: [email protected]

Hotel Farma Vysoká - galerie

Hotel Farma Vysoká - Hodnocení

2x
0x
0x
0x
0x