Hotel Orion ubytování Liberec

Fotografie uživatelů (12)

Hotel Orion Hotel Orion Hotel Orion zobrazit všechny fotografie

Hotel Orion

Jizerská 250, 46015 Liberec

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Orion ***

Romantický Hotel Orion se nachází uprostřed krásné přírody v Liberci, odkud je nádherný výhled na město. Hotel Orion poskytuje pohodlné ubytování během svatby, semináře, relaxační dovolené a dalších příležitostí v Liberci. Nedílnou součástí hotelu je restaurace s širokým výběrem českých specialit.

Hotel se nachází uprostřed krásné přírody, při trase z Liberce do Bedřichova, na úpatí Jizerských hor, které se staly pro své klimatické a přírodní podmínky rekrační oblastí zimních sportů. Pobyz v našem hotelu je také příležitostí k návštěvě přilehlého Liberce, nabízejícího společenské a kulturní vyžití v podobě prohlídky Severočeského muzea, botanické zahrady, nejstarší ZOO v České republice, divadla, ale i dominanty města-hory Ještěd.

Hotel disponuje velkou, dřevem vykládanou halou, s křišťálovým lustrem a krbem, a je ideálním místem pro odpočinek. V poslední době jsme pro naše hosty zbudovali saunu ve které se mohou osvěžit po celém dni stráveném na zdejších sjezdovkách, v běžecké stopě nebo po pěší turistice. A jestli potřebujete o trochu více odpočinku, tak pro vaše ratolesti máme připravený dětský koutek. Součástí hotelu je tenisová hala s dvěma kurty - povrch koberec s granulátovým vsypem a tenisový obchod. Celý areál tvoří uzavřený komplex, který uspokojí i nejnáročnější klienty. 

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel Orion

Pokoje jsou vybavené v evropském stadardu - WI-FI, TV-SAT, lednice s minibarem, telefon. Všechny pokoje jsou dvoulůžkové s možností až dvou přistýlek v podobě plnohodnotných postelí, na pokojích je k dispozici sprcha nebo vana.

Gastronomie - Hotel Orion

Restaurace s barem pro 60 hostů, s vynikající kuchyní, je otevřena 7 dní v týdnu od 11 do 24 hodin. V létě nabízí příjemné posezení na dvou terasách s možností krásného výhledu na Liberce.

Okolí - Hotel Orion

V blízkém okolí hotelu najdete spoustu značených turistických cest a cyklostezek, které jsou přímo rájem lyžařů v zimě a turistů a cyklistů v létě. Nedaleko jsou rovněž sjezdovky nabízející vyžití příznivcům zimních sportů a radovánek. Přímo od hotelu je možné se napojit na Jizerskou magistrálu - cca 500m od hotelu. Sjezdovky na kraji Bedřichova jsou vzdáleny 3km od hotelu. V Liberci pak ZOO, botanická zahrada, Babylon - zábavní centrum, městský plavecký bazén. Pro milovníky kulturních představení pak divadlo F.X.Šaldy.

Další informace

U hotelu je hostům k dispozici zabezpečené parkování zdarma. Pobyt se psem je možný pouze na určených pokojích. Výše poplatku závisí na jeho velikosti - 100 Kč/den malá rasa, 150 Kč/den větší rasa. Je možné zapůjčit dětskou postýlku za poplatek 150 Kč/den. Bezdrátový internet v celém objektu. Vhodné pro turistiku Toaleta na pokoji Televizor na pokoji Telefon na pokoji Sprchový kout na pokoji Minibar na pokoji Chladnička na pokoji Dětská postýlka 4 - čtyřlůžkový pokoj 3 - třílůžkový pokoj 2 - dvoulůžkový pokoj

Ubytování Liberec – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Hotel Orion

Jizerská 250,Liberec 46015

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: hotel-orion@hotel.cz

Hotel Orion - galerie

Hotel Orion - Hodnocení

0x
0x
0x
0x
0x