Wellness Penzion U Muzea ubytování Liberec

Všechny kategorie > Ubytování > Penziony > Penzion *** > Wellness Penzion U Muzea

Fotografie uživatelů (16)

Wellness Penzion U Muzea Wellness Penzion U Muzea Wellness Penzion U Muzea zobrazit všechny fotografie

Wellness Penzion U Muzea

Vítězná 713/24, 46001 Liberec

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Wellness Penzion U Muzea ***

Nabízíme Vám příjemné ubytování v rodinném penzionu v nejhezčí části města Liberce obklopené zelení. V bezprostředním okolí našeho penzionu se nachází ZOO s bílými tygry, botanická zahrada, plavecký bazén s tobogány, Severočeské muzeum a galerie umění. Centrum města je vzdáleno pár minut chůzí. Další oblíbené turistické cíle v Liberci například horský hotel Ještěd, Aquapark Babylon, Wellness Babylon, IQpark Babylon, 4D Kino Babylon, Dinopark a Tipsport Aréna, jsou snadno dostupné autem nebo tramvají bez nutnosti přestupu (zastávka je 100 m od penzionu).

Pro děti Vám rádi poskytneme dětskou cestovní postýlku, nočník a stupátko k umyvadlu. Zapůjčíme Vám dětské hračky a společenské hry. Můžete využít naši zahradu s posezením, ohništěm, grilem a atrakcemi pro děti - megatrampolína, houpačky, klouzačka, pískoviště, bazének, zahradní sprcha atd. Všechny pokoje a interiéry penzionu jsou nekuřácké, ale venku je vyhrazen zastřešený prostor pro kuřáky. Ubytování se psem nebo jiným domácím mazlíčkem je možné. Parkoviště pro Váš automobil je přímo u penzionu a je střeženo kamerovým systémem s automatickou bránou. Parkování je zdarma.

Zaslat poptávku

Pokoje - Wellness Penzion U Muzea

Všechny pokoje mají vlastní koupelnu se sprchou a toaletou včetně ručníků a základních hygienických potřeb, manželské lůžko a samostatná lůžka vybavená kvalitními matracemi a lůžkovinami, stůl s křesly, šatní skříň, lednici a LCD TV se satelitem. Na všech pokojích je zdarma připojení k internetu - WiFi.

Gastronomie - Wellness Penzion U Muzea

Na každém podlaží se nachází jídelna a plně vybavená kuchyňka s nádobím, sporákem, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí, překapávačem na kávu, která vám je k dispozici zdarma stejně tak jako výběr z mnoha druhů kvalitních čajů. V případě zájmu pro vás rádi připravíme snídani podle vašeho přání. Pár kroků od penzionu můžete navštívit tři dobré restaurace.

Okolí - Wellness Penzion U Muzea

Liberec je vyhledávaným sportovním střediskem v České republice. Leží mezi známými lyžařskými areály Ještěd a Bedřichov, kde najdete jak sjezdové tak běžecké tratě od těch nejjednodušších pro děti až po terény pro profesionály. Sportovní areál Ještěd je navíc místem častého konání skoků na lyžích. Bedřichov je zase znám především díky každoročnímu konání Jizerské 50, závodu v dálkovém běhu patřícím do série Ski Classics. V roce 2009 byl vybudován přímo v Liberci areál pro běžecké lyžování Vesec. Díky celkovému modernímu zázemí se Liberec  stal v roce 2009 místem konání Mistrovství světa v klasickém lyžování. Všechny areály jsou dostupné MHD.

Dominantou Liberce je hora Ještěd vysoká 1012 m, na jehož vrcholu se tyčí architektonická památka hotel a vysílač Ještěd, ze kterého je krásný výhled na Liberec. Za jasného počasí dohlédnete až do Středních Čech. Ještěd je dostupný tramvají a dále kabinovou lanovkou. Nejbližší zastávka tramvaje je na dohled od penzionu.

ZOO Liberec je nejstarší českou zoologickou zahradou. Od penzionu se nachází ve vzdálenosti 700 m. Pouze v liberecké zahradě je v České republice k vidění bílá forma tygra indického. Dále je liberecká ZOO jedinou mimoasijskou zahradou, která se může pochlubit chovem takina čínského. Pouze zde můžete spatřit největší chovnou skupinu šimpanzů v Česku. Nezapomenutelným zážitkem je také krmení lachtanů, tučňáků, cvičení slonů nebo dětmi milovaná kontaktní ZOO.

Liberecká botanická zahrada leží od penzionu jen 500 m a jde o nejrozsáhlejší a nejmodernější skleníkový komplex v České republice. Její specializací je tropická a subtropická flóra. Stejně jako ZOO je otevřena celoročně. Velkým lákadlem pro děti je soustava akvárií s mořskými rybami a korály.

Centrum Babylon patří mezi nejnavštěvovanější místa Liberce. Jde o unikátní zábavní, hotelový a kongresový komplex. Kromě aquaparku zde naleznete čím dál oblíbenější iQpark neboli zábavně-naučné centrum plné interaktivních exponátů, zrcadlový labyrint, lunapark, laser game, bowling a mnoho dalších. Do blízkosti centra Vás dopraví tramvaj za 10 minut.

DinoPark je oblíbenou turistickou atrakcí pro děti s celoročním provozem. Od penzionu je vzdálen pouze 10 minut pěšky nebo 5 minut tramvají. Do úžasného světa druhohor Vás vtáhnou modely dinosaurů v životní velikosti. Dále je zde 4D kino, stezka pro odvážné děti DinoTrek, dětské paleontologické hřiště, tunel času, pravěký baobab, prehistorický les s deštěm, soustava dětských prolézaček a jiné.

Plavecký bazén nabízí aktivní formu odpočinku pro celou rodinu a je od penzionu vzdálen 400 m. Kromě 50 m, 25 m a dětského bazénu zde najdete skokanskou věž i prkno, dva tobogány, dravou řeku, skluzavku se čtyřmi drahami, vířivky, sauny, páry, wellness, potápěčskou věž, dětské brouzdaliště se skluzavkou pro nejmenší děti a další.

Tipsport Aréna je sportovní a kulturní stánek v Liberci. Můžete zde navštívit například hokejová nebo basketbalová utkání, konají se zde četná sportovní mistrovství a divácky atraktivní podívané. Aréna je otevřena také pro veřejné bruslení nebo bowling. Bohatý je též její kulturní program.

V blízkosti penzionu najdete také Severočeské muzeum, novorenesanční radnici, divadlo F. X. Šaldy, galerii, restaurace, kavárny, diskotéku, golfový trenažér, bowling, minigolf, tenisovou halu, ale i nákupní centrum. Děti jistě ocení nedávno vybudované dětské hřiště, které je pouhých 100 m od penzionu.

V nedalekém okolí Liberce můžete navštívit například hrad Grabštejn nebo zámek Lemberk, Frýdlant v Čechách, Sychrov či Hrubý Rohozec. Rodiny s dětmi se také často vydávají do blízkých Jizerských hor, ať už na cyklistický nebo pěší výlet.

Máte-li zájem o další ubytování Liberec, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Wellness Penzion U Muzea

Vítězná 713/24,Liberec 46001

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: [email protected]

Wellness Penzion U Muzea - galerie

Wellness Penzion U Muzea - Hodnocení

2x
1x
0x
0x
0x