Pytloun City Boutique Hotel**** ubytování Liberec

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel **** > Pytloun City Boutique Hotel****

Fotografie uživatelů (49)

Pytloun City Boutique Hotel**** Pytloun City Boutique Hotel**** Pytloun City Boutique Hotel**** zobrazit všechny fotografie

Pytloun City Boutique Hotel****

Rumunská 655/9, 46001 Liberec

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: pytloun-city-boutique-hotel@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Pytloun City Boutique Hotel**** ****

Pytloun City Boutique Hotel**** s vlastní nekuřáckou restaurací se nachází v samém centru Liberce 100m od terminálu MHD. Luxusně zařízené pokoje s jedním z nejlepších výhledů na město Liberec a Ještědské pohoří jsou nekuřácké a poskytují maximální pohodlí a komfort i té nejnáročnější klientele. Samozřejmostí ve vybavení každého pokoje je vana se sparkling systémem, bezdrátový přístup na internet WiFi 15 Mb/s, satelitní 32“ LCD TV, minibar, čajová konvice/kávovar, trezor, pracovní stůl, žehlicí potřeby, fén, budík, rádio, toaletní potřeby, denně zdarma káva a čaj. Pokoje v 5. patře mají každý vlastní terasu s posezením a nezapomenutelným výhledem. Nadstandardní pokoje s označením Royal Club a Executive vybízí k relaxaci v prostorné vířivé vaně se sparkling systémem a sklenkou vína dle vlastního výběru z vinotéky, jež je součástí zařízení pokoje. Hoteloví hosté mohou využít dalších služeb jako je půjčovna DVD, thajské masáže přímo v pokoji, room service 24 hodin denně, zapůjčení laptopu/WiFi adpatéru, WiFi kancelář (tisk dokumentů z pohodlí pokoje), snídaně do pokoje, služba buzení, SOS Drink Assistance. Kryté hotelové parkoviště je střeženo kamerovým systémem, restaurac nabízí 30 míst k sezení ve vnitřní části, 20 míst v oranžerii. Venkovní posezení na jedné z teras nad Libercem Vás ohromí překrásným výhledem.

Zaslat poptávku

Pokoje - Pytloun City Boutique Hotel****

Všechny pokoje hotelu jsou nekuřácké, možnost kouření na privátních terasách u jednotlivých pokojů. Hostům je k dispozici bezdrátový přístup na internet WiFi 100 Mb/s, satelitní 32“ LCD TV, minibar, čajová konvice/kávovar, trezor, pracovní stůl, žehlicí potřeby, fén, budík, rádio, toaletní potřeby, denně zdarma káva a čaj. Executive pokoje jsou vybaveny multifunkční tiskárnou s faxem.

Gastronomie - Pytloun City Boutique Hotel****

ORO Restaurant & Bar - ochutnejte to nejlepší z moderní kuchyně připravované zkušenými kuchaři pod vedením šéfkuchaře Martina Priesela. Snídaně formou bufetu 199 Kč.

Okolí - Pytloun City Boutique Hotel****

Hotel se nachází v samém centru Liberce.

Dostupnost - Pytloun City Boutique Hotel****

Autem, vlakem či autobusem – v blízkosti hotelu se nachází centrální nástupiště MHD se spojením k lanovce na Ještěd, opačným směrem pak do Rudlofova, vstupní bráně k zimním i letním výletům do Jizerských hor. Ze stejného nástupiště vyjíždí také proslavená unikátní tramvajová linka č. 11 spojující Liberec se sesterským Jabloncem, vedoucí zalesněnými svahy jizerskohorského předhůří. 

Ubytování Liberec – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Pytloun City Boutique Hotel****

Rumunská 655/9,Liberec 46001

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: pytloun-city-boutique-hotel@hotel.cz

Pytloun City Boutique Hotel**** - galerie

Pytloun City Boutique Hotel**** - Hodnocení

5x
1x
0x
0x
0x