Penzion Horka ubytování Světlá pod Ještědem

Fotografie uživatelů (16)

Penzion Horka Penzion Horka Penzion Horka zobrazit všechny fotografie

Penzion Horka

Hoření Paseky 12, 46343 Světlá pod Ještědem

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Penzion Horka ***

V penzionu se ubytuje 30 osob, v restauraci je k dispozici malý salonek pro 15 osob. Pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením a sprchovým koutem. Kuchyňka a sprchový kout je k dispozici i mimo pokoje na chodbě. Wifi na pokoji i v celém penzionu. TV v restauraci. S restaurací je spojen sál,ve kterem se nachází videoprojektor, jeviště pro koncert či divadlo, nebo kapelu při oslavách. Je zde možné konat školení (100 osob).Ubytování je možné i s domácím mazlíčkem na pokoji.

Letní terasa pro letní obědy a grilování. Venkovní dětský koutek s prolézačkou a skluzavkou, pískoviště.

Zaslat poptávku

Pokoje - Penzion Horka

Dvoj, tří a čtyřlůžkové pokoje s možností přistýlky, sociálním zařízením a sprchou. Jeden rodinný apartmán se dvěma ložnicemi, se společným soc. zařízením a koupelnou. Ubytování se psem malé i velké rasy možné. Celková kapacita penzionu je 30 lůžek. 3x 2lůžkové 1x 2lůžkové + možnost přistýlky 2x 3lůžkové 2x 4lůžkové + možnost přistýlky 1x pokoj s dvěmi ložnicemi 4+3, 2 samostatné ložnice se společným soc. zařízením a koupelnou.

Gastronomie - Penzion Horka

V přízemí penzionu je k dispozici restaurace, kde nabízíme snídaně a večeře a o víkendu obědy. 
Pří obsazení penzionu je penzion nekuřácký. Vybavena je televizí pro promítání sportovních zápasů. Využití rovněž při školeních a kurzech. Restaurace je propojena se sálem pro 90 osob, který lze rozdělit.. (svatby, narozeniny, školení, zábavy, vystoupení, aerobní víkendy) V restauraci je 7 stolů a kulatý stůl pro 8 osob. V restauraci je bar.

Na objednávku domácí husa s knedlíkem a se zelím podávaná v tradičním českém nádobí a stylu. Pro labužníky vřele doporučujeme. Připravíme Studený raut, Raut s teplým bufetem, Slavnostní raut s teplým bufetem, Kompletní svatební meny a tabuli, Připavíme pro Vás narozeninové party, dětské oslavy. Nesmí chybět ani výzdoba, promyšlená organizace průběhu večera.

Okolí - Penzion Horka

Ještědský hřeben je místo pro turistiku, pro cyklistiku, ale i pro  poznávání a objevování přírody. Můžete navštívit přírodní park Ještěd nebo nově budovaný Prales Ještěd.

Od penzionu není daleko ani do měst, Liberec a Český Dub, kde je velké množství turistických zajímavostí a památek. 
V Liberecké Aréně (15 km od penzionu) můžete navštívit nejen hokejové zápasy, ale i koncerty a  zahrát si bowling na moderních drahách. Kousek od Areny se nachází Multikino Cinestar. V Liberci je velmi atraktivní Centrum Babylon a Zoo s bílými tygry. V těsné blízkosti je nádherná botanická zahrada. 

V okolí penzionu je mnoho možností jak trávit volný čas. Záleží jen na Vás, zda vyberete adrenalin, relax, sportovní aktivity nebo turistiku. Nabízí se turistické trasy, koupání na koupališti v těsné blízkosti penzionu, golf, minigolf, sjezd na koloběžkách z Ještědu, v zimě sjezdové lyžování, cyklistika, výlety do okolních hradů a zámků, atd.

Ski areál Ještěd Vám dále nabízí: 2 moderní čtyřsedačkové lanovky na Skalku a Černý vrch, 1 dvousedačkovou lanovku na Nových Pláních, 4 moderní kotvové vleky a 2 provázkové vleky. Centrální parkoviště pro více jak 500 automobilůdalší parkovací plochy u vleku F-10 a u vleku Bucharka. Několik půjčoven lyžařského a SNB vybavení přímo v areálu. Ski a SNB servis přímo u sjezdovky. Občerstvení v moderní samoobslužné restauraci ve Správní budově, nebo v kioscích u každé lanovky a vleku.

Dostupnost - Penzion Horka

Po dálnici Praha - Liberec, dále směr Ještěd a potom Světlá pod Ještědem. Autobusem z Liberce směr Český Dub přes Ještěd.

Vyberte si nabídky ubytování Světlá pod Ještědem. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Penzion Horka

Hoření Paseky 12,Světlá pod Ještědem 46343

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: [email protected]

Penzion Horka - galerie

Penzion Horka - Hodnocení

11x
2x
1x
0x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 92%

  • S. G.

    A very nice little pension, good food and a wonderful mountain view. Highly recommended!