Pension Klondajk ubytování Harrachov

Fotografie uživatelů (7)

Pension Klondajk Pension Klondajk Pension Klondajk zobrazit všechny fotografie

Pension Klondajk

Harrachov 549, 51246 Harrachov

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Pension Klondajk ***

Pension Klondajk se nachází v klidné části Harrachova zvané Klondajk. Pension je vhodný pro rodiny s dětmi a lidi, kteří mají rádi klidné prostředí.
Všechny pokoje v Pensionu Klondajk jsou vybaveny koupelnou (sprcha a WC) a TV + SAT. Je možné domluvit snídaně nebo polopnzi. 

Zaslat poptávku

Pokoje - Pension Klondajk

1× rodinný apartmán (2 místnosti pro 4 až 6 osob)
4× 2-lůžkový pokoj s možností až 2 přistýlek
1× apartmá ( 3 místnosti pro 6 až 11 osob, malá kuchyňka s jídelnou, koupelna s WC)

Gastronomie - Pension Klondajk

Snídaně se podávají přímo v pensionu, další stravování nabízí restaurace v bezprostřední blízkosti nebo mnoho dalších v centru Harrachova.

Okolí - Pension Klondajk

Sportovní a kulturní aktivity: Harrachov je především střediskem zimních sportů a rekreace. Na úbočí Čertovy hory bylo vybudováno několik lyžařských sjezdovek všech stupňů obtížnosti, několik skokanských můstků včetně mamutího můstku pro lety na lyžích a běžecké závodní tratě. Lyžařské sjezdovky, které provozuje Sportovní areál Harrachov a.s. jsou vybaveny moderním systémem umělého zasněžování, který umožňuje kvalitní lyžování až 5 měsíců v roce. Pro příznivce běhu na lyžích je udržováno několik běžeckých tratí, které mají označení pro turistické využití a také velká běžecká magistrála. Harrachov, jako jedno z mála krkonošských zimních středisek, umožňuje také na všechny sjezdovky přístup snowboardistům, kteří mohou zároveň využívat všechny lanové dráhy a vleky. Přímo v Harrachově působí několik lyžařských škol.

Dostupnost - Pension Klondajk

Autobusové spojení: 200m – Harrachov - sklárna Vlakové spojení: 3 km - Harrachov

Další informace

Děti do 3 let /bez nároku na lůžko/ zdarma. Děti do 12 let /v doprovodu 2 dospělých/50 % sleva z ceny. Cena snídaní 80 Kč/osoba.

Vyberte si nabídky ubytování Harrachov. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Pension Klondajk

Harrachov 549,Harrachov 51246

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: klondajk@hotel.cz

Pension Klondajk - galerie

Pension Klondajk - Hodnocení

10x
1x
1x
0x
0x