Horská chata u Jagušky ubytování Jilemnice

Fotografie uživatelů (16)

Horská chata u Jagušky Horská chata u Jagušky Horská chata u Jagušky zobrazit všechny fotografie

Horská chata u Jagušky

Křížlice 120, 51401 Jilemnice

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Horská chata u Jagušky ***

Horská chata u Jagušky ležící v obci Křižlice, v západních Krkonoších kousek od Jilemnice, nabízím svým hostům vysoký standart levného ubytování ve třech pokojích a dvou apartmánech (17 lůžek). Každý pokoj vybaven WC, koupelnou, TV. Hosté oceňují vlastní vaření v bohatě vybavené společné kuchyni. Ve společenské místnosti jsou k dispozici deskové hry, knihy, časopisy a hračky pro děti. Ve společenské místnosti je TV se satelitem a DVD přehrávačem. V hlavní chodbě jsou umístěny elektronické šipky a nástěnka s tipy na výlety.

Bezplatný WiFi internet v celém objektu, parkování zdarma. V zimě k dispozici lyžárna, v létě úschovna kol. Pro hosty je dále k dispozici terasa s posezením a grilováním.

V těsné blízkosti je lyžařský areál Vítkovice a Benecko. V létě lze vyrazit na cyklistickou trať Krkonošské magistrály či na koupaliště do Jilemnice a Poniklé. Milovníci koní mohou v okolí využít farmu Hucul.

Celoroční relax u nás naleznou jak páry i rodiny s dětmi. Celý objekt je nekuřácký.

Zaslat poptávku

Pokoje - Horská chata u Jagušky

Horská chata u Jagušky nabízí 3 pokoje a 2 apartmány. Celková kapacity je 17 lůžek a 5 přistýlek. Pokoje jsou vybaveny nábytkem z přírodního dřeva. Každý pokoj má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a WC. Na každém pokoji je k dispozici TV. Pokoje jsou pokryty bezplatných WiFi internetem.

Gastronomie - Horská chata u Jagušky

Horská chata u Jagušky má pro své hosty plně vybavenou kuchyni pro vlastní vaření. Stravování je též možné v blízké restauraci pod Javorem, cca 50 metrů od penzionu.

Okolí - Horská chata u Jagušky

Penzion se nachází v chráněném krajiném pásmu ve vesničce Křížlice. Jedná se o chatovou oblast kde je minimální až nulový provoz vozidel.

Dostupnost - Horská chata u Jagušky

V zimních měsících: Autem z Jilemnice přes Víchovou nad Jizerou a Víchovskou Lhotu do Křížlice.

V ostatních měsících: Z Jilemnice přes kruhový objezd v Hrabačově směrem na Vítkovice/Benecko, od kruhového objezdu po cca 1km odbočení vlevo směr Roudnice a příjezd do Křížlice. 

Po vjezdu do Křížlice je po 150m rozcestí s lípou, u které naleznete penzion U Jagušky.

Další informace

Správkyně penzionu - Hana Svorníková, +420 603 263 944.

Předání klíčů od pokoje a penzionu, jako i platba u paní Svorníkové.

Paní správkyni naleznete v její nekuřácké restauraci Pod Javorem, kde se lze stravovat. Restaurace Pod javorem se nachází 50m od penzionu, po levé straně při vjezdu do Křížlice.

Platbu za ubytování v současné době přijímáme pouze v hotovosti.

Vyberte si nabídky ubytování Jilemnice. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Horská chata u Jagušky

Křížlice 120,Jilemnice 51401

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: [email protected]

Horská chata u Jagušky - galerie

Horská chata u Jagušky - Hodnocení

2x
0x
0x
0x
0x