Romantická chalupa se špejcharem z 18. století ubytování Košťálov

Fotografie uživatelů (11)

Romantická chalupa se špejcharem z 18. století Romantická chalupa se špejcharem z 18. století Romantická chalupa se špejcharem z 18. století zobrazit všechny fotografie

Romantická chalupa se špejcharem z 18. století

Kundratice 48, 51401 Košťálov

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Romantická chalupa se špejcharem z 18. století

Nádherná romantická poloroubená chalupa z roku 1812 zrekonstruovaná v původním stylu, s kamenným krbem, funkční původní pecí, nádhernými klenutými stropy a špejcharem z 18. století. Díky své poloze na úpatí Krkonoš je chalupa ideální výchozí bod pro návštěvy Krkonoš a Českého Ráje. Chalupa se nachází v soukromí na stráni uprostřed louky v malebné obci Kundratice, okr. Semily, je z jedné poloviny roubená a z druhé kamenná. Špejchar jež je součástí objektu je nejstarším špejcharem v regionu (1790) - jedná se o národní kulturní památku. Chalupa je částečně zařízena původním historickým nábytkem z počátku 20. století a novou kuchyňskou linkou. Chalupa je vybavena ústředním topením na elektrokotel (noční proud) a bojlerem na teplou vodu. Dispozice chalupy jsou 4+1 - nádherná prostorná společenská místnost s kamenným krbem a klenutým stropem, 2 ložnice po 4 a 2 postelích z čehož 2 postele jsou původní, kuchyň s původní pecí a zrekonstruovanou kuchyňskou linkou, prostorná chodba s pingpongovým stolem a koupelna s vanou. K dispozici je rovněž venkovní gril a zahradní nábytek, ideální pro letní odpočinkové posezení a grilovačku na uzavřeném dvoře. Parkování pro 2 auta je možné na uzavřeném dvoře. Uvedené ceny nezahrnují spotřebu el. energie a vody.

Zaslat poptávku

Gastronomie - Romantická chalupa se špejcharem z 18. století

Objekt je vybaven zrekonstruovanou kuchyňkou, možnost vlastního vaření.

Okolí - Romantická chalupa se špejcharem z 18. století

Objekt se nachází na úpatí Krkonoš - turistika, cyklistika možná přímo v místě. Obecní tenisový kurt cca 200 m. Koupaliště v Košťálově, cca 4 km. Golf v Košťálově, cca 4 km. Lyžařský vlek přímo v místě, cca 200 m od chalupy, půldenní permanentka 50 Kč. Lyžařské areály – Jilemnice 8 km, Skiareál Benecko 15 km, Poniklá 15 km, Vrchlabí 18 km, Špindlerův Mlýn 30 km. Půjčovna lyží a lyžařská škola Jilemnice 8 km. Vnitřní bazén, sauna, bowling, posilovna - Jilemnice 8 km. Půjčovna kol Vrchlabí 18 km. Český ráj leží ve vzdálenosti 25 km.

 

Tipy na výlet:

Krkonošské muzeum Jilemnice, Zvědavá ulička v Jilemnici, Sportovní centrum Jilemnice, Zámek Jilemnice (vše 8 km), Muzeum a zámek Lomnice nad Popelkou (7 km), Muzeum Semily (7 km), Benecko (15 km), Vrchlabí (18 km), Špindlerův Mlýn (30 km), Český Ráj (25 km), Trosky (25 km), Turnov (25 km), Jičín (23 km), Železný Brod (20 km).

Dostupnost - Romantická chalupa se špejcharem z 18. století

Autem. Autobusová zastávka je 150 metrů od chalupy. Staví zde dálkové autobusy z Prahy.

Další informace

K dispozici zahradní nábytek, gril, ping pongový stůl.

Uvedené ceny nezahrnují spotřebu el. energie, vody a další poplatky (např. úklid).
Do nástupu je kromě ceny pobytu nutné složit vratnou kauci ve výši 3000 Kč. 
Kauce se vrací při odjezdu a bude ponížena o spotřebu el. energie, vody a další poplatky.

Máte-li zájem o další ubytování Košťálov, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Romantická chalupa se špejcharem z 18. století

Kundratice 48,Košťálov 51401

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: romanticka-chalupa-se-spejcharem@hotel.cz

Romantická chalupa se špejcharem z 18. století - galerie

Romantická chalupa se špejcharem z 18. století - Hodnocení

0x
0x
0x
0x
0xDárkové poukazy Spa.cz