Penzion Roko ubytování Rokytnice nad Jizerou

Fotografie uživatelů (7)

Penzion Roko Penzion Roko Penzion Roko zobrazit všechny fotografie

Penzion Roko

Studenov 214, 51244 Rokytnice nad Jizerou

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: penzionroko@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Penzion Roko *

V Penzionu ROKO, nedaleko centra Rokytnice nad Jizerou, na Vás čeká celkem 30 lůžek vč. přistýlek. K dispozici je lyžárna, půjčovna lyží, stolní fotbal, místnost pro pořádání společenských akcí, grilování za domem, parkoviště s kapacitou 10 osobních automobilů.

Zaslat poptávku

Pokoje - Penzion Roko

Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení (WC, umyvadlo, sprchový kout). Každý pokoj má vlastní kuchyň (lednička, mikrovlnka, vařič, varná konvice apod.). Pokoje jsou vybaveny TV+SAT.

Gastronomie - Penzion Roko

Restaurace v okolí, na pokojích je k dispozici kuchyňský kout.

Okolí - Penzion Roko

V místě se nachází lanová dráha na Lysou horu, sportovní hala (tenisové kurty), kuželna, volejbalové hřiště, fotbalové hřiště, bowling, biliár a kulečník), diskotéka, sauna, masáže a další. Penzion ROKO nabízí ideální podmínky pro školy v přírodě, firemní akce, apod.

Dostupnost - Penzion Roko

Rokytnice nad Jizerou je největší lyžařské centrum v Krkonoších, které nabízí pro vyznavače sjezdového lyžování možnost velkého výběru svahů různé náročnosti pro začátečníky i zdatné lyžaře. Tělovýchovná jednota Spartak nabízí čtyřsedačkovou lanovku na vrchol Lysé hory do výše 1312m.n.m., o délce 2198m a přepravní kapacitě 1800 osob/hod., dále 6 lyžařských vleků o celkové kapacitě 5890 osob/hod (přibližovací vlek, kaprun I a II,Křížek Zalomený a Montáz).

Středisko Studenov, nacházející se za penzionem v nadmořské výšce 630-933 metrů, známý upravenými sjezdovými tratěmi,je vhodné pro začátečníky a středně zdatné lyžaře (rodiny s dětmi). Zdejší široké sjezdové tratě jsou vyhledávaným místem pro vyznavače snowboardismu.Ve středisku Studenov je 5 lyžařských vleků, lyžařská škola, půjčovna a úschovna lyží a snowboardů, parkoviště, bufet a restaurace. Pro milovníky běžek se nachází v Dolní Rokytnici nad Jizerou k dispozici upravované běžecké tratě, které najdete v areálu Pod Dvoračkama.

Další informace

Pes povolen poplatek 500,-kč-týden.

Ubytování Rokytnice nad Jizerou – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Penzion Roko

Studenov 214,Rokytnice nad Jizerou 51244

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: penzionroko@hotel.cz

Penzion Roko - galerie

Penzion Roko - Hodnocení

3x
1x
0x
0x
0x