Webkamera - Rokytnice nad Jizerou

Webkamera - Rokytnice nad Jizerou

Horská chata Světlanka - pohled na Skiareál Horní Domky od chaty Světlanka ve výšce 900 m.n.m. Skiareál Horní Domky, který provozuje Spartak Rokytnice, a.s., je jedno z největších a nejoblíbenějších lyžařských středisek v ČR. Dominuje mu Lysá hora, na kterou vede čtyřsedačková lanová dráha do nadmořské výšky 1 315 m (nástupní místo na běžeckou Krkonošskou magistrálu). Tím je nejojedinělejší lanovkou v ČR. Areál díky svému rozmanitému terénu (n. v. 620 – 1315 m) nabízí lyžování pro všechny typy lyžařů a snowboardistů. Na své si tu jistě příjdou začátečníci, středně zdatní i ti nejnáročnější lyžaři všech věkových kategorií. Naleznete zde široké sjezdové tratě (místy až 100 m) všech náročností (modrá, červená, černá) v celkové délce 11,4 km, dvě moderní čtyřsedačkové lanové dráhy, z nichž Přibližovací lanová dráha A1 vedoucí od rohu parkoviště k chatě Lovčenka byla vystavěna v letošním roce a dále pak šest tyčových vleků různých délek.


http://svetlanka.netair.cz/foto/foto.jpg

Zdroj: http://svetlanka.netair.cz

Zajímavé odkazy:
Chcete si vyrazit do restaurace v Rokytnice nad Jizerou na dobrý oběd nebo večeři a nevíte kam? S Restu.cz máte po starostech.
Turistické objekty v nejbližším okolí, 5 km, 10 km, 20 km
ukázat na mapě
Byl jsem tu

Vaše hodnocení

zpracovávám data... zpracovávám data...

Vyberte počet hvězdiček

5 hvězdiček znamená nejlepší hodnocení

* Zde můžete vložit slovní hodnocení

Děkujeme, Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.

byli zde (0)

  • Je potřeba ještě hodně přidat za ty peníze.Jezdil jsem do Rokytnice ještě za nám. Stratílka,udělal se zde velký kus práce,ale nyní to vypadá že chybí peníze,ale ty chybí všude.Možná větší pokora k zákazníkům by přinesla i nějáké drobné do rozpočtu.Upravenost sjezdovek nejhorší v celém regionu,ale to souvisí s financemi a velikostí areálu. P.N.
    Anonym
  • je to tam super hnusný fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuujjjjjjjrn
    Anonym
  • Za cenu 590,00Kč se jezdí po jedné sjezdovce což vůbec nedpovídá. Lanovka k Lovčence nepřeváží pěší rn ale herci mají vyjímku.Byla nás skupina 17 a již nás tam neuvidíte neometené lavičkya další nedostatky. Kolínáci
    Anonym
Celkem záznamů: 5
1 2
Zeptat se

Vaše otázka

zpracovávám data... zpracovávám data...

Abyste se mohli ptát, musíte být registrováni a přihlášeni
Dárkové poukazy