Penzion Svatý Jan ubytování Turnov

Fotografie uživatelů (53)

Penzion Svatý Jan Penzion Svatý Jan Penzion Svatý Jan zobrazit všechny fotografie

Penzion Svatý Jan

Hluboká 142, 51101 Turnov

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Penzion Svatý Jan

Penzion Svátý Jan se nachází v historickém centru města Turnov. Penzion disponuje kapacitou pro 26 osob. Jako jediní nabízíme možnost parkování přímo v centru města na uzamykatelném parkovišti s garážemi. K dispozici je tkaé úschovna kol. Nově vybudovaná letní terasa přístupná jak z Hluboké ulice, tak i z druhé strany budovy z pěší zóny. Příjemné posezení pod slunečníky v klidné části restaurace s dětským koutkem pro vaše děti. Veliký výběr míchaných koktejlů, zmrzliny, zákusků a kávy, příprava jídel přímo před vámi, kapacita 50 osob.

Zaslat poptávku

Pokoje - Penzion Svatý Jan

Pokoje jsou nově zrekonstruované s koupelnou a příslušenstvím, Tv, satelitem, připojením na wi-fi a jsou vhodné pro rodiny s dětmi.

Gastronomie - Penzion Svatý Jan

Útulná restaurace v prvním patře, pořádání firemních akcí, večírků a svateb. Každý den výběr z 8 druhů hotových jídel za skvělou cenu a netradiční výběr z ryb, zvěřiny, hovězího, vepřového a kuřecího masa. Veliká nabídka zeleninových salátů a více než 30 druhů vína tuzemské značky. 7 druhů světové kávy (Kenya, Jamaika, Columbia, Brazílie,…), 12 druhů čaje, pravá italská čokoláda, 3 druhy piva. Kapacita 55 osob.

Máte-li zájem o další ubytování Turnov, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Penzion Svatý Jan

Hluboká 142,Turnov 51101

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: penzion-svaty-jan@hotel.cz

Penzion Svatý Jan - galerie

Penzion Svatý Jan - Hodnocení

3x
0x
0x
0x
0x