Penzion U Koubusů ubytování Turnov

Fotografie uživatelů (21)

Penzion U Koubusů Penzion U Koubusů Penzion U Koubusů zobrazit všechny fotografie

Penzion U Koubusů

Pelešany 111, 51101 Turnov

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Penzion U Koubusů

Pension U Koubusů nabízí ubytování na klidném místě v obci Pelešany, v blízkosti samotného srdce regionu Český ráj, nedaleko města Turnov a na počátku Stezky Českého ráje. Pension je nově zrekonstruovaný objekt. K dispozici je 7 pokojů s celkovou kapacitou 27 lůžek, 4 koupelny, 4 WC, 2 vybavené kuchyňky, dětská postýlka a společenská místnost s televizí. Výhodou je vlastní uzavřené parkoviště a možnost úschovy kol. Ubytovat se můžete v týdenních cyklech od soboty do soboty, příp. dle dohody i jinak. Cena za jednu osobu je 350 Kč, po jednání možnost dohody.

Zaslat poptávku

Pokoje - Penzion U Koubusů

Celková kapacita lůžek: 23 Přistýlky: 4 Celkový počet pokojů: 7 Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové, vícelůžkové Počet 2 lůžkových: 2 Počet 3 lůžkových: 3 Počet 4 lůžkových: 1 Počet vícelůžkových: 1

Gastronomie - Penzion U Koubusů

Stravování je možné v rodinné restauraci v sousedním, 50 m vzdáleném objektu. V případě zájmu pro Vás zde připraví snídaně, polopenze, plné penze nebo si můžete vybrat ze stálého jídelního lístku.

Okolí - Penzion U Koubusů

V nejbližším okolí je malebná krajina s vysokou koncentrací hradů a zámků. Území je pokryto zelenými lesy, skalními útvary, rybníky i přírodními koupališti. Penzion je velmi blízko Skalního města, tzv. Skaláku, asi 1,5 km od hradu Valdštejn. Turistika a cykloturistika: - Zlatá stezka Českého ráje - Skalní město - Lázně Sedmihorky - Prachovské skály - Kozákov (naleziště polodrahokamů) Rybníky: - Vidlák - Nebák - Věžák

Dostupnost - Penzion U Koubusů

2 km od města Turnov, 25 km od Liberce, 90 km od hlavního města Prahy

Další informace

Sport - tenis celoročně (ten.kurty Turnov, ten.hala Turnov), sjíždění Jizery, horolezectví – nedaleko vzdálené skalní město, jízda na koni, bowling, paragliding, aquapark - Babylon v Liberci, tělocvična - in-line, lyžování - sjezdovky (Turnov, Kozákov, Ještěd – 25 km, Harrachov 38 km), lyžování - sjezdovky (v místě, Jizerské hory 25 km).

Vyberte si nabídky ubytování Turnov. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Penzion U Koubusů

Pelešany 111,Turnov 51101

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: penzion-u-koubusu@hotel.cz

Penzion U Koubusů - galerie

Penzion U Koubusů - Hodnocení

3x
1x
0x
0x
0x