Apartmán Stará Škola ubytování Vysoké nad Jizerou

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel **** > Apartmán Stará Škola

Fotografie uživatelů (19)

Apartmán Stará Škola Apartmán Stará Škola Apartmán Stará Škola zobrazit všechny fotografie

Apartmán Stará Škola

Tříč 58, 51301 Vysoké nad Jizerou

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Apartmán Stará Škola ****

APARTMÁN STARÁ ŠKOLA - se nachází na hranicích Krkonoš a Jizerských hor v klidné horské vesničce Horní Tříč, poskytující výborné podmínky pro letní i zimní rekreaci.

Apartmány byly zrekonstruovány ze staré školy na moderní ubytovací zařizení s dvěma luxusními a třemi nadstandardními apartmány, dále je zde jeden hotelový pokoj. Budova nabízí společenskou místnost s barem a posezení ve sklepní vinárně. Parkoviště pro hosty je přímo u apartmánu. K dispozici je také lyžárna a uzamykatelná místnost na kola.

Zaslat poptávku

Pokoje - Apartmán Stará Škola

Vstup do apartmánů má každý zákazník uzamykatelný ze společné chodby.Do apartmánu se vstupuje předsíní s vestavnou skříní, věšákem, kde je možné si odložit obuv.Dále je velká obytná místnost s vybavenou kuchyňskou linkou. Zajímavým prvkem je masivní jídelní stůl s židlemi, v druhé polovině je rozkládací sedací souprava, konferenční stolek a komoda na TV SAT.

U každého apartmánu jsou dvě samostatné ložnice, jedna s manželským dvojlůžkem a nočními stolky, druhá ložnice s dvěma samostatnými lůžky a také nočními stolky. Koupelny jsou vybaveny umyvadlem, sprchovým boxem a WC. Vytápění a ohřev užitkové vody je možno samostatně regulovat pro každý apartmán a pokoj samostatně dle potřeb hostů. Používaní internetu ve všech místnostech bez omezení.

Gastronomie - Apartmán Stará Škola

Možnost stravování v Penzionu Espirit, vzdáleném 400m od apartmánů

Okolí - Apartmán Stará Škola

Okolí nabízí širokou škálu celoročních aktivit a výletů. V letním období vhodné pro pěší a cyklistické výlety, v zimě ideální pro běžecké a sjezdové lyžování. V okolí je možné provozovat celoroční aktivity - plavání, bowling, tenis, golf, squash a další. Nedaleko apartmánu se nachází lyžařské areály Vysoké nad Jizerou.

Dostupnost - Apartmán Stará Škola

Zastávka: 200 m Autobusové nádraží: 2000 m Centrum: 2000 m Vlakové nádraží: 2500 m

Další informace

Při obsazení apartmánu jen dvěma osobami sleva 20%. Při objednání celé kapacity apartmánů na 1 týden (5 apartmánů) a zaplacení zálohy ve výši 80% sleva 10%. Při dlouhodobém pronájmu cena individuelní na základě poptávky. PŘÍPLATKY: Při překročení limitu odebrané elektrické energie(2Kč/1KWH). Další osoba v apartmanu: 700,-Kč/týden, max. 2 přistýlky na apartmán. Dřevo do krbu: 250,-Kč

Vyberte si nabídky ubytování Vysoké nad Jizerou. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Apartmán Stará Škola

Tříč 58,Vysoké nad Jizerou 51301

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: apartman-staraskola@hotel.cz

Apartmán Stará Škola - galerie

Apartmán Stará Škola - Hodnocení

5x
1x
0x
0x
0x