Horský hotel Brans ubytování Malá Morávka

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel *** > Horský hotel Brans

Fotografie uživatelů (9)

Horský hotel Brans Horský hotel Brans Horský hotel Brans zobrazit všechny fotografie

Horský hotel Brans

Malá Morávka 215, 79336 Malá Morávka

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: horsky-hotel-brans@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Horský hotel Brans ***

Hotel se nachází v srdci Jeseníků v malebné Malé Morávce, nedaleko Rýmařova a Bruntálu a pouhé 3 kilometry od Karlové Studánky. Skvělá lokalita nabízí široké možnosti aktivit v kterékoli roční době. V zimním období je to především široká nabídka lyžařských areálů. Nejbližší je Skiareál Kopřivná, který je bezprostřední blízkosti. Dále je zde možno využít více než 100 kilometrů běžeckých tras v okolí Malé Morávky. V létě je to pak turistika a cykloturistika.

Hotel pojme až 86 hostů na 67 lůžek a 19 přistýlek a je rozdělen na 26 pokojů po 2-4 lůžkách.

Hotel je ideálním místem k odpočinku a relaxaci. Jako jeden z mála zařízení na Moravě můžeme nabídnout vlastní PIVNÍ LÁZNĚ, dále pak dvě vířivky, saunu a venkovní bazén.

Celá budova je nově otevřena po kompletní rekonstrukci, která probíhala od jara 2011 do začátku zimní sezóny 2011-12 za pomoci grantu z evropských fondů pro regionální rozvoj.

Můžete se těšit na moderní prostředí, příjemný personál, skvělé jídlo a malebnou přírodu Jeseníků. Přejeme vám příjemný pobyt

 

Zaslat poptávku

Pokoje - Horský hotel Brans

 Každý pokoj je vybaven vlastní koupelnou s WC, LCD televizí, dostatkem úložných prostor pro každého hosta a samozřejmostí je bezdrátový Internet v celé budově

Gastronomie - Horský hotel Brans

V hotelu se nachází nově zrekonstruovaná restaurace s pizzerií a barem.

Snídaně jsou ve formě švédských stolů. Tato snídaně se podává v době od 8. do 10. hodiny. Večeře se podává od 18. do 20. hodiny formou bufetu. Ten obsahuje výběr nejméně ze tří teplých pokrmů, přílohy, saláty a dezert.

 

Další informace

Hotel je ideálním místem k odpočinku a relaxaci. Jako jeden z mála zařízení na Moravě můžeme nabídnou originální PIVNÍ LÁZNĚ, dále pak dvě vířivky, saunu a venkovní bazén.

Přijeďte se k nám zrelaxovat. U nás je spokojenost zaručena.

Ubytování Malá Morávka – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Horský hotel Brans

Malá Morávka 215,Malá Morávka 79336

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: horsky-hotel-brans@hotel.cz

Horský hotel Brans - galerie

Horský hotel Brans - Hodnocení

2x
5x
1x
0x
0x