Horský Hotel Kopřivná ubytování Malá Morávka

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel **** > Horský Hotel Kopřivná

Fotografie uživatelů (22)

Horský Hotel Kopřivná Horský Hotel Kopřivná Horský Hotel Kopřivná zobrazit všechny fotografie

Horský Hotel Kopřivná

Malá Morávka 122, 79336 Malá Morávka

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Horský Hotel Kopřivná ***+

Horský Hotel Kopřivná představuje ideální místo pro dovolenou po dobu celého roku. Hotel nabízí pohodlné ubytování v dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích s možností přistýlek. Každý pokoj má svůj osobitý design a veškeré vybavení pro pohodlí hotelových hostů. Hotel Nabízí širokou škálu aktivit ve vlastním fun parku - například cyklosjezdy různých úrovní, půjčení horských koloběžek a bugin, summertubing a snowtubing, horolezecké stěny a mnoho dalšího. Hotel má také vyhřívaný venkovní bazén, saunu a vířivku. V zimě je zde k dispozici sjezdovka v délce 1350 metrů s novou moderní čtyřsedačkovou lanovkou, kterou udržujeme v perfektním stavu, a tak zde vždy naleznete ty nejlepší sněhové podmínky. Je možné si zapůjčit kola, lyže či snowboardy a další sportovní vybavení. Wifi a patkování zdarma.

Zaslat poptávku

Pokoje - Horský Hotel Kopřivná

Hotel nabízí pohodlné ubytování v dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích s možností přistýlek. Každý pokoj má svůj osobitý design a veškeré vybavení pro pohodlí hotelových hostů.

Gastronomie - Horský Hotel Kopřivná

Hotelová restaurace je moderní, s nápaditým designem a nekuřácká. Vychutnat si můžete nejen skvělé jídlo, ale i jedinečný výhled na Jeseníky z proskleného interiéru nebo z venkovní terasy. Podáváme to nejlepší z české kuchyně v klasické i současné úpravě. Připravili jsme výběr specialit pro všechny typy strávníků – od vegetariánů po náročnou klientelu. 

Okolí - Horský Hotel Kopřivná

Okolí hotelu Kopřivná skýtá skvělé možnosti pro rekreaci, ať už milujete lenošení u bazénu, procházky, projížďky na kole či adrenalinové zážitky. U nás si můžete dopřát vše! Vydat se můžete například na nejvyšší horu Moravy Praděd a cestu dolů k hotelu si můžete udělat zábavnější díky horským koloběžkám. Užijete si tak neopakovatelný 13 km dlouhý sjezd. Projít se můžete třeba do lázeňského městečka Karlova Studánka, kde je prý nejčistší vzduch v Evropě a adrenalinoví nadšenci se mohou vyřádit v našem fun parku.

Ubytování Malá Morávka – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Horský Hotel Kopřivná

Malá Morávka 122,Malá Morávka 79336

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: horsky-hotel-koprivna@hotel.cz

Horský Hotel Kopřivná - galerie

Horský Hotel Kopřivná - Hodnocení

0x
0x
0x
0x
0x