Hostinský pivovar a hotel Excelent ubytování Rýmařov

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel **** > Hostinský pivovar a hotel Excelent

Fotografie uživatelů (7)

Hostinský pivovar a hotel Excelent Hostinský pivovar a hotel Excelent Hostinský pivovar a hotel Excelent zobrazit všechny fotografie

Hostinský pivovar a hotel Excelent

Pivovarská 939/14, 79501 Rýmařov

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hostinský pivovar a hotel Excelent ***+

Hostinský pivovar a hotel Excelent umístěný v blízkosti historického jádra města Rýmařov, v podhůří Jeseníků, byl zrekonstruován v roce 2007. Nachází se v malebném podhůří Jeseníků v blízkosti historického jádra města Rýmařov (cca 10 tis. ob.). Nevšedním zážitkem pro návštěvníky je stylová restaurace s výbornou domácí kuchyní, v jejichž prostorách se nachází minipivovar.
Hotel nabízí kapacitu 38 lůžek + 4 přístýlky – 2 apartmány, 2 rodinné pokoje, 10 dvoulůžkových a 1 jednolůžkový pokoj. Pokoje jsou vybaveny koupelnou a WC, TV-SAT, rádiem, telefonem s přímou volbou, trezorem a některé i terasou. Samozřejmostí je možnost ubytování s domácími mazlíčky. Pro rodiny s dětmi máme k dispozici dětskou postýlku i vaničku.

Zaslat poptávku

Gastronomie - Hostinský pivovar a hotel Excelent

Hostinský pivovar a hotel Excelent obnovil po více než 100 letech tradici vaření piva v Rýmařově. V rekonstruovaném bývalém měšťanském pivovaru, ve kterém se již od roku 1662 pivo vařilo, se opět vaří živé pivo podle starých receptur, s vlastní charakteristickou chutí. Je čepováno v přírodním stavu bez tepelné a chemické stabilizace, takové, jaké mohou pít jen sládci v pivovarech. Při výrobě našeho kvasnicového piva používáme výběrový slad plzeňského typu vzešlý z úrodných polí moravské Hané a Žatecký chmel – Poloranný Červeňák. V našem pivovaru vaříme 11 % Světlý ležák Excelent, 12 % Tmavý ležák Excelent, 13 % Polotmavý speciál Excelent. Za kvalitu piva ručí sládek Pavel Buchta.

Pivovarská restaurace disponuje 100 místy k sezení. Ve středu restaurace zaujímá místo tzv. altán, ve kterém je možné i přes rušný chod v restauraci zajistit částečné soukromí. Vybrat si můžete především ze stálého jídelního lístku s místní specialitou – grilovanými vepřovými žebry. Samozřejmě je připravena i denní nabídka hotových jídel. Většina jídel je připravována v konvektomatu nové generace Alba SelfCooking Center. Hostinský pivovar a hotel Excelent nabízí možnost rodinných, svatebních i smutečních oslav v salónku pro 25 osob. V letních měsících je v provozu předzahrádka hotelu s kapacitou 48 míst.

Ubytování Rýmařov – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Hostinský pivovar a hotel Excelent

Pivovarská 939/14,Rýmařov 79501

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: hostinsky-pivovar-a-hotel-excelent@hotel.cz

Hostinský pivovar a hotel Excelent - galerie

Hostinský pivovar a hotel Excelent - Hodnocení

5x
2x
1x
0x
0x