Hotel La Rosa ubytování Frýdek-Místek

Fotografie uživatelů (20)

Hotel La Rosa Hotel La Rosa Hotel La Rosa zobrazit všechny fotografie

Hotel La Rosa

U Staré pošty 2310, 73801 Frýdek Místek

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel La Rosa ***

Nově postavený Pension La Rosa se nachází v městské památkové zóně Místek. Svým návštěvníkům nabízí vysokou kvalitu ubytování a služeb v plně klimatizovaném objektu a to ve dvou apartmánech ve třetím nadzemním podlaží s terasou a s výhledem na přilehlou památkovou část města nebo na pohoří Beskyd, v pěti dvoulůžkových pokojích a v pěti jednolůžkových pokojích. Pro dopravu hostů do nadzemních podlaží je pension vybaven výtahem. Součástí služeb je i parkování hlídané kamerovým sytémem a noční recepční službou. V přízemí pensionu je restaurace s výběrem kvalitních jídel české i světové kuchyně, salónkem pro podávání snídaní hotelovým hostům, barovým pultem s nabídkou míchaných nápojů, příjemným posezením na venkovní terase, která je součástí Ulice u Staré pošty a přilehlou starobylou část města s náměstím, podloubím, obchůdky a kavárnami.

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel La Rosa

Pokoje jsou vybaveny novým dřevěným nábytkem, vlastním sociálním zařízením, barevným TV se satelitním příjmem a s možností připojení k síti internet. Apartmány mají navíc vířivou vanu, minibar a vlastní terasu s venkovním posezením a krásným výhledem na okolí. Všechny pokoje jsou vybaveny klimatizací.

Gastronomie - Hotel La Rosa

Restaurace má 2 části kuřácké pro cca 70 osob, nekuřácký salonek-atrium pro cca 25 osob, možnost školení, výborná mezinárodní kuchyně, snídaně, obědy, večeře, denní menu, vlastní cukrářské výrobky.

Okolí - Hotel La Rosa

Penzion se nachází v centru historické části města.
Nabídka sportovních aktivit v okolí: Aquapark, golf, tenisové kuty, rybaření na volných tocích i přehradách, cyklostezky, turistické stezky v Beskydech

Dostupnost - Hotel La Rosa

autobusem, vlakem

Máte-li zájem o další ubytování Frýdek Místek, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Hotel La Rosa

U Staré pošty 2310,Frýdek Místek 73801

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: pension-larosa@hotel.cz

Hotel La Rosa - galerie

Hotel La Rosa - Hodnocení

14x
4x
0x
0x
0x