Dovolená na Hukvaldech ubytování Hukvaldy

Fotografie uživatelů (10)

Dovolená na Hukvaldech Dovolená na Hukvaldech Dovolená na Hukvaldech zobrazit všechny fotografie

Dovolená na Hukvaldech

141, 73946 Hukvaldy

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Dovolená na Hukvaldech ****

Ubytování nabízíme v rekonstruovaném rodinném domě se zahradou 1000 m2. Obytný dům se nachází 800m od centra obce. K dispozici je Vám plně vybavený a zařízený rodinný dům s 5 pokoji, samostatnou kuchyní, koupelnou a samostatným WC. Parkování v místě, k dispozici také garáž pro jedno vozidlo. Všechny atrakce a sportovní zařízení jsou v dosahu 800m od místa ubytování.

Zaslat poptávku

Pokoje - Dovolená na Hukvaldech

K dispozici pro ubytování máte rekonstruovaný rodinný dům s 5 pokoji a 8 postelemi, jednou dětskou postýlkou. Pokoje jsou plně vybaveny a k dispozici máte také kromě ložního prádla také ručníky s osuškou.

Samostatné jsou také společná a plně vším potřebným nádobím a náčiním vybavená kuchyně (mikrovlnná trouba, plynový sporák s troubou, varnou konvicí, myčkou nádobí apod.), koupelna a záchod.

Gastronomie - Dovolená na Hukvaldech

Široká nabídka gastronomie. Bohatou a kvalitní stravu najdete v restauraci U námořníka, v Hotelu Hukvaldy, restauraci Janáčkova vyhlídka, to vše v centru Hukvald, a také v ostatních hospůdkách. Zkuste tradiční Hukvaldský langoš ve stánku Langoška, nesmíte vynechat také možnost okusit hukvaldské pivo v restauraci ve Sklenově, které zde neřekne nikdo jinak, než "U Vajta".

Nebo si prostě uvařte sami. na co máte chuť. K dispozici je vám plně vybavená kuchyně s moderními přístroji a gastronomickými pomůckami.

Okolí - Dovolená na Hukvaldech

Nádherné okolí Beskyd, kterému zde vévodí především hukvaldská obora s troskami hradu Hukvaldy. Široká nabídka sportovních a turistických o oddechových aktivit, od pěší turistiky, turistiky s dětmi,  přes cykloturistiku, lyžování, golf, tenis, houbaření či jen tak relaxace v příjemných hospůdkách, kde můžete ochutnat také hukvaldské pivo. Doporučujeme si prohlédnout naše tipy na výlet viz: http://www.dovolena-hukvaldy.cz/index.php/typy-na-vylet  určitě si ten svůj zde najdete.

Dostupnost - Dovolená na Hukvaldech

Velmi dobrá dopravní  dostupnost:

 - na kole po cyklostezkách

 - autem

 - autobusem - pravidelná doprava

z okolí a okolních měst jako je Ostrava, Frýdek Místek, Příbor, apod. 

Další informace

Více na "Dovolená na Hukvaldech" http://www.dovolena-hukvaldy.cz/

Máte-li zájem o další ubytování Hukvaldy, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Dovolená na Hukvaldech

141,Hukvaldy 73946

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: [email protected]

Dovolená na Hukvaldech - galerie

Dovolená na Hukvaldech - Hodnocení

0x
0x
0x
0x
0x