Ubytování u přehrady ubytování Těrlicko

Všechny kategorie > Ubytování > Penziony > Penzion *** > Ubytování u přehrady

Fotografie uživatelů (10)

Ubytování u přehrady Ubytování u přehrady Ubytování u přehrady zobrazit všechny fotografie

Ubytování u přehrady

Horní Těrlicko 201, 73542 Těrlicko

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Ubytování u přehrady ***

Apartmány se nachází 50m od Těrlické přehrady a 10km od Slezských Beskyd. Překrásná rekreační oblast umožňuje relaxaci, sportovní vyžití po celý rok, návštěvu zajímavostí či koupání na přehradě. Lze objednat jednolůžkový nebo dvojlůžkový pokoj, případně tři samostatné apartmány: 1.apartmán: dvoulůžkový pokoj s 1přistýlkou, plně vybavenou kuchyňskou linkou, koupelna (masážní sprchový box, WC, umyvadlo) - samostatný vchod.

2.apartmán: čtyřlůžkový pokoj z toho 2přistýlky, plně vybavenou kuchyňskou linkou, koupelna(masážní sprchový box, WC, umyvadlo) - samostatný vchod.

3.apartmán 13lůžek(z toho 4 přist. ) pokoje - dvoulůžkový, třílůžkový a čtyřlůžkový, 4 přistýlky. Prostorná jídelna s vybavenou kuchyňkou, jídelní stůl pro 13 osob.,Koupelna - sprchový kout, WC, 2xumývadlo, další samostatné WC Pro děti je v sousedství ohrada s daňky, bažantnice a tábornické a sportovní vyžití přímo v objektu nebo na přehradě.V případě špatného počasí je připravená upravená stodola pro posezení a hry dětí-florbal,vnitřní pískoviště.

Zaslat poptávku

Gastronomie - Ubytování u přehrady

1.samostatná vybavená kuchyň (rohová kuchyňská linka, nádobí, lednička, mrazák, sporák se sklo - keram. deskou, mikrovlnná trouba, varná konvice), prostorný společenský stůl pro 12osob, jídelní kout.
2.kuchyňská linka (stejně vybavená) je součástí 2.apartmánu.
3.kuchyňská linka (stejně vybavená) je součástí 3.apartmánu.

Okolí - Ubytování u přehrady

Léto:
Koupání - 20m, travnaté pláže, písečná pláž, pozvolný vstup do vody. Windsurfingové plováky k zapujčení v ceně pobytu. MOŽNOST ZAUČENÍ na Windsurfing.
Možnost zapujčení trekingových i horských kol v ceně pobytu. Tenis (100 m), zapůjčení tenisových raket zdarma, beachvolejbal (20 m) - půjčovny loděk a šlapadel, vodní lyže (1 km).
Rybaření - pomůžeme z vyřízením povolenky. Krytý bazén Havířov (5 km), Aquapark Frýdek - Místek (12 km), Bohumín - koupání venku i v zimě (25 km), Orlová (15 km).
Cykloturistika (cyklotrasa vede kolem objektu), turistika, rybaření, houbaření.
Typy na výlet: Beskydy (lyže, běžky, cyklo, pěší výlety), Kotulova dřevěnka (3 km), Ostrava - 20km (ZOO, Slezský hrad), Hornické muzeum Petřkovice,Dinopark, Rybí dům, Archeopark v Chotěbuzi, Polský Těšín (12 km), Osvětim (PL),solné doly, Krakov, cyklo v PL (20 km), aquaparky - 15 km, 20 km, muzeum Životice (2 km), přehradní sypaná hráz(3 km), Albrechtice - hist. dřevěný kost elík (4 km). Památník a muzeum polských letců, vývoje letectví přímo v obci stejně jako naučná stezka Těrlické mokřany.

Zima:
Bruslení a běžkování po zamrzlé přehradě nebo rybníku. Možnost zapůjčení bruslí a hokejek. Pro děti možnost bobování a zimních radovánek u oběktu, nebo na blízkém kopci.

Běžecké tratě: Slezské Beskydy (10km), možnost běžek i v nejbližším okolí. (na zamrzlé přehradě). Zapůjčení vybavení na běžky pro děti i dospělé v ceně pobytu. MOŽNOST ZAUČENÍ NA BĚŽKY I LYŽE.
Sjezd: Pro děti - 3km lyžařské středisko + snowturbing. Lyžařská střediska: Řeka (19 km), Bílá (28 km), Morávka (20 km), Zlatník (23 km). Další informace dle sněhových podmínek rádi poskytnem.

Dostupnost - Ubytování u přehrady

Doprava, parkování:
Z Frýdku Místku: směr Český Těšín, z dálnice E7 odbočka asi po 5 km za Frýdkem Místkem na Havířov. V obci Těrlicko pokračujte dle šipek k Železářství Žvak a na křižovatce u Železářství doleva kolem tenisových kurtů až k pláži Slávie.

Parkování je možné na uzavřeném parkovišti přímo v objektu. Obchod: 200m, 400m
restaurace: 100m, 200m

Další informace

Pes povolen po domluvě (40,-Kč/den).
Úschovna kol,lyží a kočárků– v objektu.
Objekt je v provozu celoročně, pro děti pískoviště.
V případě špatného počasí je připravená upravená stodola pro posezení a oslavy.
Rekreační poplatky, ložní prádlo a elektřina jsou v ceně ubytování.

Ubytování Těrlicko – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Ubytování u přehrady

Horní Těrlicko 201,Těrlicko 73542

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: [email protected]

Ubytování u přehrady - galerie

Ubytování u přehrady - Hodnocení

1x
0x
0x
0x
1x