Hotel Na Dolině ubytování Frenštát pod Radhoštěm

Fotografie uživatelů (17)

Hotel Na Dolině Hotel Na Dolině Hotel Na Dolině zobrazit všechny fotografie

Hotel Na Dolině

Trojanovice 112, 74401 Frenštát pod Radhoštěm

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: hotel-na-doline@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Na Dolině ***+

Hotel leží v klidném prostředí uprostřed lesů na úpatí hory Radhošť. Nabízí ubytování vysokého standardu celkem ve 13 dvoulůžkových pokojích s možností využití plnohodnotného třetího lůžka. Ceklová kapacita je 32 lúžek. Restaurace ve valašském stylu nabízí krajové i mezinárodní speciality, součástí je krytá letní terasa a altán s otevřeným krbem. Otevřeno je denně minimálně od 11 do 22 hodin.

Přímo u hotelu jsou 2 antukové tenisové kurty s umělým osvětlením, v zimě nafukovací hala a pevný povrch DECO-TURF. V okolí najdete 4 golfová hřiště (Čeladná, Ostravice, Rožnov, Hukvaldy). Do nejznámějších turistických cílů Beskyd jako jsou Pustevny nebo hora Radhošť se dostanete lanovkou přímo z Trojanovic nebo pěšky rovnou od hotelu.

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel Na Dolině

Pokoje jsou vybaveny dle kategorie:

Standard (oddělená lůžka, vlastní koupelna+WC, TV+SAT, internet WiFi i LAN), Plus (navíc balkón nebo terasa, LCD TV, minibar, fén. telefon), Exclusive (navíc balkón nebo terasa, LCD TV, minibar, fén. telefon, pokoj rozdělený na obývací a lůžkovou část , WhirlpoolExclusive (s vířivou vanou pro 2 osoby), Deluxe Panorama (velký pokoj s terasou 25m2 s výhledem na hřebeny Beskyd, koupelna s vanou, kuchyňský kout se sporákem a lednicí, jídelní stůl).

Gastronomie - Hotel Na Dolině

Restaurace ve valašském stylu nabízí krajové i mezinárodní speciality, součástí je krytá letní terasa a altán s otevřeným krbem. Otevřeno je denně minimálně od 11 do 22 hodin.

Okolí - Hotel Na Dolině

V okolí najdete 4 golfová hřiště (Čeladná, Ostravice, Rožnov, Hukvaldy). Do nejznámějších turistických cílů Beskyd jako jsou Pustevny nebo hora Radhošť se dostanete lanovkou přímo z Trojanovic nebo pěšky rovnou od hotelu. Město Rožnov s valašským skanzenem je vzdáleno 10 km.

Dostupnost - Hotel Na Dolině

Autem, nabízíme parkování přímo v areálu. Nejbližší autobusová zastávka je 1 km, vlak 5 km, letoště 25 km.

Máte-li zájem o další ubytování Frenštát pod Radhoštěm, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Hotel Na Dolině

Trojanovice 112,Frenštát pod Radhoštěm 74401

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: hotel-na-doline@hotel.cz

Hotel Na Dolině - galerie

Hotel Na Dolině - Hodnocení

13x
1x
0x
0x
0x