Palárna

Všechny kategorie > Restaurace

Palárna

Restaurace Palárna se nechází nedaleko vlakového nádraží Štramberk a autobusové zastávky Štramberk, rest. Palárna. Nabízí denně menu od 56,- Kč s rozvozem menu po Kopřivnici a Štramberku zdarma. V letních měsících, nabízí možnost posezení na letní zahrádce v klidném prostředí. V salónku je možné pořádat rodinné oslavy, párty, firemní, maturitní. stužkovací večírky a jiné akce. U restaurace je možno zaparkovat Váš vůz.

Otevírací doba

  • Pondělí10:00 - 22:00
  • Úterý10:00 - 22:00
  • Středa10:00 - 22:00
  • Čtvrtek10:00 - 22:00
  • Pátek10:00 - 22:00
  • Sobota10:00 - 22:00
  • Neděle10:00 - 22:00
  • Denní menu11:00 - 15:00

Vybavení restaurace

  • extra salónek
  • letní zahrádka
  • parking
  • pořádání akcí
  • rozvoz jídel
  • TV
  • vstup se psy
  • wi-fi
Zajímavé odkazy:
Podívejte se, kde si nejvíc pochutnáte. Tyto restaurace v Štramberk skrývají mnoho možností.
lunchtime Palárna
Turistické objekty v nejbližším okolí, 5 km, 10 km, 20 km
ukázat na mapě
Byl jsem tu

Vaše hodnocení

zpracovávám data... zpracovávám data...

Vyberte počet hvězdiček

5 hvězdiček znamená nejlepší hodnocení

* Zde můžete vložit slovní hodnocení

Děkujeme, Vaše hodnocení bylo úspěšně uloženo.

Zeptat se

Vaše otázka

zpracovávám data... zpracovávám data...

Abyste se mohli ptát, musíte být registrováni a přihlášeni




Dárkové poukazy