Penzion Babička ubytování Trojanovice

Fotografie uživatelů (18)

Penzion Babička Penzion Babička Penzion Babička zobrazit všechny fotografie

Penzion Babička

Trojanovice 177, 74401 Trojanovice

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: penzion-babicka@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Penzion Babička *

Na okraji obce, nedaleko lanovky na Pustevny. Kapacita penzionu je 18 osob v pěti pokojích. Pokoje se sociálním zařízením, TV. Útulné rodinné prostředí. V srdci Beskyd, kde je možné shlédnout kromě Radoště, také Ondřejník, Javorním, Lysou horu. Nejenom příroda, ale také kulturní a historiské památky. ( Valašské Muzeum v přírodě, Hrad Hukvaldy, Štramberská Trůba aj.)

Zaslat poptávku

Pokoje - Penzion Babička

Pokoje pro 2, 3, 4 nebo 5 osob. S dvěmi aparmány. S koupelnou, taoletou, TV na pokoji.

Gastronomie - Penzion Babička

Hosté mají k dispozici vybavenou kuchyň a společenskou místnost. Mimo sezónu možnost objednání snídaně , případně polopenze. restaurace s celodenním stravování cca 300 m od Penzionu.

Okolí - Penzion Babička

Krásný pohled na horu Radhošť, nedaleko lesa. Lyžařeké středisko Pustevny nabízí 8 sjezdových drah, upravované bežecké trasy. Běžecké možnosti v místě. Celoročně dostupné s možností výletů do blízkého okolí, nejen pro náročnou turistiku ( Lysá hora), ale ke každodenním procházkám v krásné přírodě. Pro sporty mohu doporučit Lanové centrum Tarzánie, sjezd na koloběžkách z Pusteven a mnoho dalšího sportovního vyžití. V létě cyklotiriska, ale také pouhý odpočinek a relaxace. V Nedalekém hotelu je možnost celoročního krytého bazénu s wirpool. Dále je nedaleko Rožnov pod radoštěm ( Valašské muzeum v přírodě), Hrad Hukvaldy ( rodiště Leoše Janáčka), Štramberk ( Štramberská Trůba, Rozhledna na Bílé hoře), Kopřivnice (technické muzeum) , Nový Jičín, Starý Jičín (zřícenina hradu Loučka). Golfové hřiště Čeladná, Paraglaiding, vyhlídkové lety aj.

Dostupnost - Penzion Babička

Celeročně dostupné. Autobusová zastávka cca 300m, vlakové nádraží 4000 m.

Vyberte si nabídky ubytování Trojanovice. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Penzion Babička

Trojanovice 177,Trojanovice 74401

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: penzion-babicka@hotel.cz

Penzion Babička - galerie

Penzion Babička - Hodnocení

1x
0x
0x
0x
0x