Wellness Hotel Opava ubytování Opava

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel **** > Wellness Hotel Opava

Fotografie uživatelů (15)

Wellness Hotel Opava Wellness Hotel Opava Wellness Hotel Opava zobrazit všechny fotografie

Wellness Hotel Opava

Žižkova 8, 74707 Opava

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: [email protected]

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Wellness Hotel Opava ****

Moderní čtyřhvězdičkový Wellness hotel Opava se nachází v klidném a tichém prostředí městských sadů, nedaleko centra města Opavy. Hotel nabízí ubytování ve dvou komfortně vybavených apartmánech, devatenácti pohodlných dvoulůžkových pokojích a bezbariérovém pokoji. Celý hotel je nekuřácký a je pokrytý wifi připojením. Přímo před hotelem se náchází kamerově střežené parkoviště. Součástí hotelu je nově vybudované wellness centrum s unikátní bylinnou kádí Fitodar.

Pro podporu zdravého životního stylu Vám kromě relaxace těla i duše ve wellness centru a bylinné parní kádi Fitodar nabízíme konzumaci 100% šťávy z čerstvě lisovaného ovoce Fresh party, pramenitou vodu Horský pramen a cereální tyčinky Nutrend  v minibaru na pokoji zdarma.

V bezprostřední blízkosti Hotelu Opava je autobusová zastávka městské hromadné  dopravy spojů č. 217 a 218 do centra města.

Ke zdravému životnímu stylu bezpodmínečně patří také dostatek pohybu. Wellness hotel Opava je skvělým výchozím bodem pro řadu sportovních aktivit. Na své si zde přijdou milovníci pěší chůze, in-line bruslení, běhu, Nordic walkingu či jízdě na kole. To vše v prostorných a půvabných městských sadech a blízkém okolí.

Hotel je ideální místo pro uspořádání firemních, společenských či sportovních akcí.

Při nepřízni počasí nebo k večernímu posezení můžete využít nové společenské místnosti, kde se nachází billiard, jukebox či snack automat pro drobné občerstvení.

Zrelaxujte tělo i duši po náročném dni v našem nově otevřeném privátní wellness centrum. Po jeho návštěvě se budete cítit uvolněně, odpočatě a načerpáte tak energii pro další den.

Wellness centrum zahrnuje dvě sauny – finskou a parní, dále pak komfortní vířivku, kneippův chodník a netradiční chromoterapii, tedy terapii barevným světlem.

 

Zaslat poptávku

Pokoje - Wellness Hotel Opava

Vybavení pokojů:

2 postele s nadstandardní velikostí 100 x 220 cm, se střední uličkou nebo uspořádané jako manželské dvojlůžko 2 noční stolky s policemi konferenční stolek a 2 polokřesla psací stůl se skříňkou koupelna s příslušenstvím (sprchový kout, umyvadlo, WC, vysoušeč vlasů) připojení na internet zdarma trezor minibar zdarma šatní skříň se zrcadly box na kufry

Gastronomie - Wellness Hotel Opava

Restaurace Opava se nachází přímo v hotelu. Nabízí příjemné posezení v moderně zařízeném interiéru. 

Restaurace je neruřácká a plně klimatizovaná. Restaurace je zaměřena na italskou gastronomii. Vybrané italské speciality Vám připraví rodilí Italové.

Ubytování Opava – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Wellness Hotel Opava

Žižkova 8,Opava 74707

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: [email protected]

Wellness Hotel Opava - galerie

Wellness Hotel Opava - Hodnocení

5x
2x
0x
0x
0x