Hotel Elmontex ubytování Ostrava

Fotografie uživatelů (11)

Hotel Elmontex Hotel Elmontex Hotel Elmontex zobrazit všechny fotografie

Hotel Elmontex

Edisonova 795/88, 70030 Ostrava

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: hotel-elmontex@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Elmontex ***

Hotelový dům Elmontex se nachází v klidném prostředí Ostravy-Hrabůvky. Účelně zařízené pokoje zajišťují svým hostům veškeré pohodlí za nízkou cenu. Hotelová restaurace přímo v budově nabízí vynikající kuchyni. Pro uzavřenou společnost máme k dispozici tři salónky. Ubytování zajišťujeme po celý rok jak firmám, tak i jednotlivcům. Hotel je vhodný pro krátkodobý i dlouhodobý pobyt.

Nacházíme se v blízkosti Bělského lesa, kde je možnost sportovat, jezdit na kole po vyznačených cyklostezkách, bruslit. V Bělském lese je taky areál minigolfu. Nedaleko našeho hotelu byl nedávno otevřen Aquapark Ostrava-Jih.

Hotelový dům je otevřen non-stop. Na recepci nabízíme drobný prodej a vedle recepce je telefonní automat na mince. Hotel má vlastní, kamerově hlídané parkoviště. Ubytování je vhodné pro pracovníky na služebních cestách, turisty i pro ubytování dlouhodobějšího charakteru.

Za ubytování se platí hotově, po dohodě je možno platit i fakturou.

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel Elmontex

Standardní pokoje jsou vybaveny základním zařízením (postele, židle, stůl, noční stolek, skříň) a na každém pokoji je telefonní linka. Sociální zařízení jsou společná vždy pro dva pokoje.

Apartmán je navíc vybaven televizí, lednicí, kobercem, sedací soupravou a má své vlastní sociální zařízení. 

Gastronomie - Hotel Elmontex

Hotelová restaurace má kapacitu 100 míst. Nabízíme i možnost rezervace hotelových salónků, pro uzavřenou společnost. Salónky jsou plně klimatizované, vhodné pro konání společenských akcí, jako jsou svatby, promoce, rodinné oslavy, ale i firemní večírky, rauty apod. Salónky jsou tři, s kapacitou pro 18, 24 nebo 60 osob. Výhodou je možnost ubytování přímo v hotelovém domě.

Okolí - Hotel Elmontex

Nejbližší tramvajová zastávka je odtud vzdálená 300 metrů a do průmyslové zóny Dolní Vítkovice, zapsané na seznam památek UNESCO, to máte 3 km.

Máte-li zájem o další ubytování Ostrava, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Hotel Elmontex

Edisonova 795/88,Ostrava 70030

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: hotel-elmontex@hotel.cz

Hotel Elmontex - galerie

Hotel Elmontex - Hodnocení

1x
0x
0x
0x
0x