Lowcost Hotel Ostrava ubytování Ostrava

Fotografie uživatelů (18)

Lowcost Hotel Ostrava Lowcost Hotel Ostrava Lowcost Hotel Ostrava zobrazit všechny fotografie

Lowcost Hotel Ostrava

Plzeňská 12, 70030 Ostrava

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Lowcost Hotel Ostrava

Lowcost Hotel nabízí pohodlné ubytování za rozumnou cenu, velké parkoviště, dobrou snídani a to vše nedaleko mezinárodního letiště v Ostravě, pár kilometrů od dálnice, kousek od velkého dopravního uzlu městské hromadné dopravy. Lowcost Hotel je blízko centra městské zábavy a sportu. Je zde velké koupaliště, nedaleko OSTRAVAR Aréna. Do centra města a na Stodolní ulici je to 10 minut autem.

Zaslat poptávku

Pokoje - Lowcost Hotel Ostrava

Lowcost Hotel Ostrava disponuje čtyřmi typy pokojů, a to pokoji Classic, Classic Plus, Studio a Studio Plus s celkovou kapacitou až 385 osob. V roce 2009 kompletně zrekonstruované a moderně zařízené hotelové pokoje "Classic" jsou ideální volbou pro individuální cestující. Pokoje "Studio" jsou určené svou povahou pro větší skupiny, jako jsou sportovní týmy, či různé kulturní spolky. K dispozici rovněž máme rovněž bezbariérové pokoje.

Gastronomie - Lowcost Hotel Ostrava

Lowcost hotel nabíbí levné ubytování bez snidaně. Snídani lze dokoupit (od 95 Kč/osoba). 

Okolí - Lowcost Hotel Ostrava

V blízkosti Lowcost Hotelu se nachází Ostrava aréna, velké kulturní a sportovní centrum. Mezi známá místa patří také Stodolní ulice, která je centrem nočního života. V okolí je celá řada turistických a cyklistických tras. Centrum města je vzdálené 10 minut autem.

Parkoviště hotelu je z ulice Kpt. Vajdy, čp. 1. Řidičům proto doporučujeme nastavit do GPS navigace jako cílovou adresu Kpt. Vajdy 1, 700 30 Ostrava - Zábřeh.

Dostupnost - Lowcost Hotel Ostrava

Lowcost Hotel je velmi dobře dostupný autem i městskou hromadnou dopravou. Příjezd na parkoviště hotelu je z ulice Kpt. Vajdy, čp. 1. Řidičům proto doporučujeme nastavit do GPS navigace jako cílovou adresu Kpt. Vajdy 1, 700 30 Ostrava - Zábřeh.

Další informace

Kromě ubytování Vám hotel nabízí využití celé řady dalších služeb:

recepce parkování u hotelu Wi-Fi připojení nově vybavenou společenskou místnost s širokoúhlou televizí snídani pomoc při organizování ubytování větších akcí

Ubytování Ostrava – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Lowcost Hotel Ostrava

Plzeňská 12,Ostrava 70030

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: lowcost-hotel-ostrava@hotel.cz

Lowcost Hotel Ostrava - galerie

Lowcost Hotel Ostrava - Hodnocení

13x
5x
1x
0x
0xvelikonoce-wellness-pobyt