Hotel Andromeda ubytování Ostružná

Fotografie uživatelů (19)

Hotel Andromeda Hotel Andromeda Hotel Andromeda zobrazit všechny fotografie

Hotel Andromeda

Ramzová 36, 78825 Ostružná

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Andromeda ***

Hotel Andromeda se nachází v překrásném místě Ramzová - Jeseníky, které Vám nabízí bohaté vyžití ve všech ročních obdobích.

Díky naší výhodné poloze cca 150 m od nástupní stanice dvousedačkové lanové dráhy dlouhé 3180m a dalších lyžařských vleků u nás naleznete optimální východisko pro zimní sporty, ale také pro letní letní turistiku a cyklistiku.

Kapacita hotelu je 55 osob ve 2, 3, 4 lůžkových pokojích a apartmá. Nabízíme Vám široké zázemí včetně restaurace s teplou kuchyní a nabídkou místních specialit po celý den, bar pro noční vyžití, kulečník, možnosti využití perličkové koupele zdarma a mnoho dalšího

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel Andromeda

Kapacita hotelu je 55 osob s možností přistýlky. Ubytování je rozděleno na 2, 3, 4 lůžkové pokoje a apartmá. V každém pokoji je pro Vás k dispozici skříň na šaty, konferenční stolek, křesla, barevný televizor, satelit, telefon...atd. Mimo jiné také vlastní sociální zařízení, ve kterém naleznete sprchu, vanu, wc.

Gastronomie - Hotel Andromeda

V hotelu se nachází restaurace s nabídkou místních specialit po celý den a bar pro noční vyžití.

Ubytování Ostružná – vyberte si z nabídky prověřeného a kvalitního ubytování na partnerském portálu Hotel.cz. Žádné platby předem garance nejnižší ceny.

Hotel Andromeda

Ramzová 36,Ostružná 78825

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: [email protected]

Hotel Andromeda - galerie

Hotel Andromeda - Hodnocení

0x
0x
0x
0x
0x