Hotel Praděd Thamm ubytování Zlaté Hory

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel *** > Hotel Praděd Thamm

Fotografie uživatelů (10)

Hotel Praděd Thamm Hotel Praděd Thamm Hotel Praděd Thamm zobrazit všechny fotografie

Hotel Praděd Thamm

Krnovská 197, 79376 Zlaté Hory

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Praděd Thamm ***

Nabízíme ubytování v nově zrekonstruovaných 13 pokojích s 33 lůžky, restauraci se zážitkovou kuchyní, stylový bar Club 27 s bowlingem, příjemné wellness s bazénem, společenský sál, konferenční sál, učebnu, salonek a parkování u hotelu.

Hotel může sloužit nejen jako základna pro turistické a cykloturistické výlety na mnoho atraktivních míst v okolí, ale i jako místo pro firemní akce, společenské akce či  rodinné oslavy. Díky nabízeným službám je ideálním  místem  pro odpočinek, relaxaci či  sportovní vyžití nebo zábavu. Na své si přijdou  milovníci letních aktivit i zimních sportů. Součástí hotelu je i turistická ubytovna s 11 pokoji a kapacitou 42 lůžek.

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel Praděd Thamm

Hotel disponuje třinácti komfortně vybavenými pokoji s možnosti přistýlky, s celkovou kapacitou 33 lůžek a 7 přistýlek. Další ubytovací kapacita je k dispozici na sousední turistické ubytovně Praděd.

Hotel má: 6 dvoulůžkových pokojů, 1 třílůžkový pokoj a 4 třílůžkové pokoje rozděleny na dvoulůžkový a jednolůžkový pokoj, 1 čtyřlůžkový pokoj a 1 luxusní dvoulůžkové apartmá s možnosti přistýlky Pro nejmenší hosty je připravena dětská postýlka.

Pokoje jsou vybaveny barevným televizorem, internetovou přípojkou, telefonem s přímou volbou, minibarem s výběrem alkoholických a nealkoholických nápojů, koupelnou se sprchovým koutem či vanou, vysoušečem vlasů.

Gastronomie - Hotel Praděd Thamm

V příjemném prostředí restaurace je připraveno 50 míst pro pořádání svatebních a rodinných oslav, firemních večírků a rautů. K dispozici je také dalších 120 míst ve společenském sále a 20 míst v Bowling baru Club 27.
Bohatá snídaně formou bufetu společně s příjemným posezením v naší  restauraci Vám zpříjemní začátek Vašeho dne.

Můžete si vybrat z jídel domácí a zahraniční kuchyně včetně krajových specialit. Od pondělí do pátku podáváme polední menu s výběrem ze 3 druhů jídel. V hotelové vinotéce najdete kvalitní moravská i zahraniční vína. Restaurace je nekuřácká. Na základě vašich požadavků zajistíme živou hudbu, cimbálovou muziku či květinovou výzdobu,…  

Okolí - Hotel Praděd Thamm

Zlaté Hory jsou skvělým výchozím místem pro turistické či cykloturistické výlety. V zimním období můžete okolí prozkoumat na běžkách nebo si zalyžovat v 1km vzdáleném lyžařském areálu SKI Příčná Zlaté Hory

Nejbližší turistické destinace a zajímavosti jsou:

- rozhledna na Biskupské Kopě

- Údolí ztracených štol se Zlatorudnými mlýny

- poutní místo Panny Marie Pomocné

- naučná stezka Rejvíz s mechovým jezírkem

- Speleoterapie Zlaté Hory

Dostupnost - Hotel Praděd Thamm

Přímé autobusové linky z Olomouce a Ostravy.

Vlakové spojení jen víkendové.

Dobrá dopravní dostupnost také z polské strany.

Máte-li zájem o další ubytování Zlaté Hory, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Hotel Praděd Thamm

Krnovská 197,Zlaté Hory 79376

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: hotel-praded-thamm@hotel.cz

Hotel Praděd Thamm - galerie

Hotel Praděd Thamm - Hodnocení

1x
0x
0x
0x
0x