Hotel Akademie Hrubá Voda ubytování Hlubočky

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel **** > Hotel Akademie Hrubá Voda

Fotografie uživatelů (20)

Hotel Akademie Hrubá Voda Hotel Akademie Hrubá Voda Hotel Akademie Hrubá Voda zobrazit všechny fotografie

Hotel Akademie Hrubá Voda

Hrubá Voda 59, 78361 Hlubočky

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: seminarni-hotel-akademie@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Akademie Hrubá Voda ***+

Nově zrekonstruovaný hotel v krásném a klidném prostředí 15 km od Olomouce nabízí ubytování ve dvoulůžkových a jednolůžkových pokojích s celkovou kapacitou 74 osob v kategorii "standart" se sprchovým koutem, TV, internetem, bufetovým snídaňovým servisem. Vhodné k rodinným a sportovním pobytům, firemním akcím a svatbám. Hotel je vybaven 5 konferenčními a školícími sály s klimatizací, kongresovou technikou a kompletním kongresovým servisem. Okolí hotelu je vhodné k relaxaci, sportu i k outdoorovým a teambuildingovým programům. Relax centrum nabízí whirlpool, saunu finskou a parní, lávové kameny, masáže,zábaly, apod.. Sportovní akvtivity např. tenisový kurt, ping pong, půjčovna kol, nordic walking. V blízkém Sport parku bobová dráha v délce 851 m a v zimním období 3 vleky a 4sedačková lanovka. Parkování a internet pro hotelové hosty zdarma.

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel Akademie Hrubá Voda

Ubytovací kapacita hotelu činí celkem 55 lůžek a 19 přistýlek. Hotel nabízí celkem 30 pokojů v členění: * 6 jednolůžkových pokojů * 21 dvoulůžkových pokojů * 1 dvoulůžkový bezbariérový pokoj * 1 dvoulůžkový "suite" (ložnice a obývací pokoj) * 1 třílůžkový "business suite" ( ložnice, obývací pokoj, kuchyně, terasa) Vybavení pokojů: * toaleta se sprchovým koutem * TV se satelitním příjmem * telefon s přímou volbou * možnost přistýlek * lednice, fén (suite a business suite) * dětská postýlka (dle požadavků) * všechny pokoje mají vybavení pro příjem internetu ZDARMA * bezpečnostní zámky na čipovou kartu * snídani formou buffetu * kulečník, šipky, karetní stolek * parkování na hotelovém parkovišti * využití přilehlé zahrady nejen k odpočinku * tenisový kurt, ping pong a pétanque (letní sezóna) * Wifi internet zdarma.

Gastronomie - Hotel Akademie Hrubá Voda

Hostům je k dispozici hotelová restaurace s regionální kuchyní, lobby bar. V letních měsících i dvě letní terasy, party stan v hotelové zahradě a možnost grilování.

Okolí - Hotel Akademie Hrubá Voda

Město OLOMOUC (20 km) : po Praze druhá nejstarobylejší a největší památková rezervace ČR. Páté největší statutární město ČR, proslavené také pravidelnými výstavami " Flora Olomouc ". K nejvýznamnějším historickým památkám patří sloup Nejsvětější Trojice na Horním náměstí, který je od roku 2000 zapsán na seznamu světových kulturních památek UNESCO. Informační centrum Olomouc. Bazilika na Svatém Kopečku (20 km) : dnešní mohutný chrám, který byl navštíven také papežem, byl dokončen v letech 1714 - 1721. Hlavní interiér skýtá úchvatnou podívanou na velmi bohatou malířskou a sochařskou výzdobu. Zoologická zahrada na Svatém Kopečku (20 km) : situovaná v krásném zalesněném prostředí, rozloha 43 ha. Chová na 300 druhů zvířat. Ve střední Evropě ojedinělý výběh opic, kde návštěvníci procházejí mezi volně pobíhajícími primáty. Hrady: * BOUZOV * HELFŠTÝN * SOVINEC * ŠTERNBERK Zámky: * NÁMĚŠŤ NA HANÉ * ÚSOV * PLUMLOV * TOVAČOV Jeskyně: * MLADEČ * JAVOŘÍČKO Sportovní vyžití: * CYKLOTURISTIKA * PĚŠÍ TURISTIKA * HORSKÉ KÁRY * RAFTING * GOLF * LYŽOVÁNÍ Přírodní parky: * Přírodní park Březná * Přírodní park Sovinecko * Přírodní park Údolí Bystřice * Přírodní park Terezské údolí * Přírodní park Kladecko * Přírodní park Velký Kosíř.

Malebné okolí nabízí mnoho možností k cyklo i pěší turistice.

Dostupnost - Hotel Akademie Hrubá Voda

http://amapy.centrum.cz/#x=-534048@y=-1114359@cs=1@sidx=8@pg=1,5@pl=@app=0@sbar=c

Máte-li zájem o další ubytování Hlubočky, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Hotel Akademie Hrubá Voda

Hrubá Voda 59,Hlubočky 78361

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: seminarni-hotel-akademie@hotel.cz

Hotel Akademie Hrubá Voda - galerie

Hotel Akademie Hrubá Voda - Hodnocení

0x
0x
0x
0x
0x