Prachárna Park Hotel Olomouc ubytování Olomouc

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel **** > Prachárna Park Hotel Olomouc

Fotografie uživatelů (15)

Prachárna Park Hotel Olomouc Prachárna Park Hotel Olomouc Prachárna Park Hotel Olomouc zobrazit všechny fotografie

Prachárna Park Hotel Olomouc

Křelovská 91, 77900 Olomouc

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: best-western-hotel-pracharna@turistik.cz

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Prachárna Park Hotel Olomouc ***+

Hledáte-li hotel v Olomouci, kde byste si mohli v klidu, pohodě a s veškerým komfortem užít hotelového pobytu, zveme Vás k nám „na Prachárnu".

Prachárna Park Hotel Olomouc má celkovou kapacitu 38 dvoulůžkových pokojů, 2 junior suite a 1 suite.

Pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem, WC, k dispozici je také fén, telefon, Wi-Fi internet zdarma, kabelová TV, psací stůl a minibar.
Suite má dvě části - ložnici a společenský pokoj s pracovnou.
V hotelu je také bezbariérový pokoj a výtah. Restaurace a konferenční sály jsou dostupné pro vozíčkáře.

Ubytovaní hosté mají v ceně pokoje bufetovou snídani, parkování, využití bezdrátového internetového připojení Wi-Fi, ubytovací a turistický poplatek. Celý hotel je „pet friendly“. Rádi zde přivítáme vaše domácí mazlíčky a připravíme jim speciální menu

Konferenční zázemí

V hotelu jsou k dispozici 4 konferenční salonky s kapacitou 15 – 80 m2. Maximální kapacita největšího salonku při divadelním uspořádání (auditorium) je 84 osob. 3 salonky se nachází v přízemním podlaží a lze je volně propojit s nekuřáckou restaurací či hotelovou lobby. Poslední salonek se nachází v prvním patře

Kavárna

Kavárna s barem má kapacitu 30 osob. Nachází se v prostoru volně přecházejícím do hotelové lobby.

Restaurace

Hotelová restaurace s maximální kapacitou 60 osob je ideálním místem pro rodinné oslavy, pracovní oběd nebo romantickou večeři. Díky své variabilitě a stylovému interiéru je vhodná pro svatební hostiny, firemní prezentace i jiné společenské události

Volný čas

Součástí areálu je rybník s možností individuálního rybolovu, tenisové kurty, sauna, solárium a zdarma jsou pro hosty k zapůjčení také jízdní kola

Zaslat poptávku

Pokoje - Prachárna Park Hotel Olomouc

Pokoje

Celková ubytovací kapacita Prachárna Park Hotelu Olomouc je 82 lůžek, rozdělených do 38 dvoulůžkových pokojů, 2 junior suite a 1 suite. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem, WC, na pokoji je fén, telefon, Wi-Fi připojení, kabelová TV, psací stůl a minibar. Suite má dvě části - ložnici a společenský pokoj s pracovnou. K dispozici je také prostorný bezbariérový pokoj s upravenou koupelnou. Výhled z pokojů je na pole, Sv. Kopeček, tenisové kurty a les. Ubytovaní hosté mají v ceně pokoje bufetovou snídani, parkování, využití bezdrátového internetového připojení Wi-Fi, ubytovací a turistický poplatek. Hosté mohou využít služeb praní oděvů. Hotel Prachárna se řadí mezi tzv. pet friendly hotely, což znamená, že jsou zde vítání domácí mazlíčci. Pokoje pro kuřáky jsou k dispozici na vyžádání.

Gastronomie - Prachárna Park Hotel Olomouc

Hotelová restaurace s maximální kapacitou 60 osob je ideálním místem pro rodinné oslavy, pracovní oběd nebo romantickou večeři. Díky své variabilitě je vhodná také pro svatební hostiny, firemní prezentace i jiné společenské události . Hotelová kuchyně poskytuje prvotřídní kvalitu z těch nejlepších surovin. Kavárna s barem má kapacitu 30 osob. Nachází se v prostoru volně přecházejícím do hotelové lobby. Kávu servírujeme s lahodnou domácí sušenkou

Okolí - Prachárna Park Hotel Olomouc

Hotel Prachárna se nachází na okraji Olomouce v malebném prostředí úrodné Hané. Kolem areálu jsou rozlehlá pole, remízek a chovný rybník. Hostům se tak nabízí nejen krásný výhled, ale i prostor pro venkovní aktivity.

V blízkosti hotelu se nachází mnoho turisticky zajímavých lokalit, jako například historické centrum Olomouce se svými památkami, Vlastivědné muzeum Olomouc, Zoo Olomouc, Hanácký skanzen v Příkazech, Státní hrad Šternberk, Muzeum času a mnoho dalších.

Ekologie

Pro hotel je charakteristický zodpovědný přístup k životnímu prostředí. Od roku 2010 je pro vytápění využíván obnovitelný zdroj energie – Biomasa. U objektu se nachází také soukromý chovný rybník, který má nejen estetickou a krajinotvornou funkci, ale významně přispívá k udržení biologické rovnováhy mezi rostlinnými a živočišnými druhy v okolí.

Volný čas

Součástí areálu jsou tenisové kurty, sauna, solárium a zdarma jsou k zapůjčení také jízdní kola. V rybníku je možnost individuálního rybolovu. Na recepci jsou k zapůjčení stolní deskové hry a šipky.

Dostupnost - Prachárna Park Hotel Olomouc

Délka trasy na Horní Náměstí Olomouc: 3,7 Km

Délka trasy na hlavní nádraží Olomouc: 5,9 Km

Délka trasy na autobusové nádraží Olomouc: 8,1 Km

Autem:

GPS: 49°36'28.911"N, 17°12'59.918"E

Silnice 635 směr Křelov - Břuchotín / Mohelnice

Autobusem:

Autobusová zastávka MOTEL PRACHÁRNA

Autobus 770 směr Hlavní Nádraží

Další informace

Salonky:

Školící a prezentační prostory jsou umístěny v základním podlaží hotelu, které jsou vzájemně propojeny a lze je kombinovat pro větší počet osob. Využijte interaktivní tabulku plánky ke stažení, díky které si můžete vytvořit sami uspořádání a technické vybavení prostor. 

Hotel se specializuje na organizování školení, prezentací, konferencí včetně ubytování, stravování, společenského a sportovně relaxačního programu. 

Technické vybavení:

- flipchart, papíry a fixy
- magnetická nástěnná lišta
- laser a ukazovátko
- TV, DVD, WI-FI připojení
- dataprojektor, promítací plátno
- řečnický pult, mikrofon a ozvučení

Máte-li zájem o další ubytování Olomouc, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

Prachárna Park Hotel Olomouc

Křelovská 91,Olomouc 77900

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: best-western-hotel-pracharna@hotel.cz

Prachárna Park Hotel Olomouc - galerie

Prachárna Park Hotel Olomouc - Hodnocení

5x
0x
0x
0x
0x