Lázeňský dům Balnea ubytování Slatinice

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel *** > Lázeňský dům Balnea

Fotografie uživatelů (27)

Lázeňský dům Balnea Lázeňský dům Balnea Lázeňský dům Balnea zobrazit všechny fotografie

Lázeňský dům Balnea

Slatinice 29, 78342 Slatinice

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: [email protected]

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Lázeňský dům Balnea ***

Původní lázeňský dům byl postaven v roce 2004 a pro velký zájem byl v roce 2014 zrekonstruován a rozšířen o další pokoje, restauraci a léčebné rehabilitační prostory. LD Balnea stojí na mírném kopci Příhon a díky tomu mají hosté překrásný výhled do okolí. Při jasném počasí je vidět jesenická hora Praděd. Rekonstrukci tohoto lázeňského domu provedl architekt Ing.arch. Jan Přikryl, který se vyznačuje užitím netypických architektonických prvků. 

Firmám, které plánují školení a semináře, je k dispozici kongresový multifunkční sál až pro 50 osob.   V objektu jsme pro Vás připravili dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím + 4 apartmány, restauraci, bar, letní terasu s pohodlnými lehátky. Pro odreagování slouží sál pro skupinové cvičení vybavený žíněnkami a stroji pro fitness a další 2 místnosti pro individuální cvičení. Dále bazén, whirlpool, vany celotělové i pro podvodní masáže a podvodní masáže končetin.   Vybavení lázeňského domu 24hodinová recepce Restaurace s terasou Bar Parkování za poplatek Kongresový sál Kadeřnictví, pedikúra, manikúra, kosmetický salón Fintness centrum Krytý bazén Whirlpool Masáže Rehabilitace Vodoléčba Elektroléčba Ve vybraných hodinách přítomnost lékaře a sester

Zaslat poptávku

Pokoje - Lázeňský dům Balnea

Vybavení dvoulůžkových pokojů: ložnice s oddělenými nebo manželskými postelemi, stolek s posezením, koupelna se sprchovým koutem a WC, LCD TV - SAT, rádio, minibar, trezor, blackout závěsy, vestavěná skříň, u většiny pokojů balkón.   Vybavení apartmánů: možnost ubytování až 4 osob (2 dospělí + 2 děti), ložnice s oddělenými nebo manželskými postelemi, stolek s posezením, obývací prostor s rozkládacím gaučem (2 přistýlky pro děti), koupelna se sprchovým koutem či vanou, u většiny apartmánů samostatné WC, LCD TV - SAT, rádio, minibar, trezor, blackout závěsy, vestavěná skříň, prostorná terasa.

Dostupnost - Lázeňský dům Balnea

Autem z Olomouce směr Lutín, Slatinice cca 12 km - příjezd přímo k lázním po průběžné hlavní komunikaci, parkování pro návštěvníky je na parkovišti lázní nebo volně na ulici před areálem lázní nebo za poplatek na parkovišti před lázeňským domem Balnea z Prostějova směr Smržice, Slatinice cca 14 km z dálnice Brno - Olomouc, sjezd na Lutín z dálnice Mohelnice - Olomouc, sjezd na Náměšť na Hané (směr Prostějov), příjezd po průběžné hlavní komunikaci Vlakem trať Olomouc hl.n. - Prostějov hl.n. - přestup, dále směr Senice na Hané, Červenka. Vystupuje se na zastávce ČD Slatinice - lázně jsou od ní vzdáleny cca 800m (pro klietny je možný dovoz z nádraží přímo do lázní za poplatek 50 Kč) Autobusem z Olomouce linkou č.709 do Slatinice, lázně - zastávka přímo před lázněmi z Prostějova linkou č.736 do Slatinice, Větřák - zastávka vzádlena cca 900m od lázní (pro klietny je možný dovoz ze zastávky přímo do lázní za poplatek 50 Kč)

Vyberte si nabídky ubytování Slatinice. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Lázeňský dům Balnea

Slatinice 29,Slatinice 78342

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: [email protected]

Lázeňský dům Balnea - galerie

Lázeňský dům Balnea - Hodnocení

5x
0x
0x
0x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 100%

  • Pavel Vaigl

    strašně se nám všechnom líbilo,maximální spokojenost,vstřícný,ochotný personál,vše na 1