Hotel Zimní stadion ubytování Přerov

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel ** > Hotel Zimní stadion

Fotografie uživatelů (8)

Hotel Zimní stadion Hotel Zimní stadion Hotel Zimní stadion zobrazit všechny fotografie

Hotel Zimní stadion

Petřivalského 5, 75002 Přerov

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Hotel Zimní stadion **

Hotel Zimní stadion** Přerov nabízí ubytování v jedenácti čtyřlůžkových pokojích. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu, sprchový kout, WC, chladničku, LCD TV a WIFI připojení na internet. Snídaně jsou podávány formou bufetu. Cennosti si můžete uložit v trezoru.
Ubytování je vhodné také pro sportovce, kteří zde naleznou skvělé zázemí. Mohou využít ledovou plochu zimního stadionu, mimo sezónu INLINE plochu nebo sportovní halu (volejbal, floorbal...) Jako hoteloví hosté mají také slevu do přerovského Plaveckého stadionu. Slevy na ubytování pak poskytuje hotel Zimní stadion** Přerov větším skupinám.

Zaslat poptávku

Pokoje - Hotel Zimní stadion

Levné ubytování
Vybavení pokoje: koupelna, sprchový kout, WC, LCD TV, chladnička, šatní skříň, věšáky Pokoje a prostory hotelu jsou pokryty WIFI připojením k internetu Za ubytování a ostatní služby lze platit bezhotovostně kreditními/debetními kartami. Hotelovým hostům nabízíme snídaně formou bufetu Výdej snídaní od 6,30 do 9,30 hodin. V soboty, neděle, svátky od 8,00 hodin Sortiment: nápoje (káva, čaj, mléko, džus), pečivo, párky, uzeniny, sýry, jogurty, müsli, máslo, džem, med, ovoce, vejce Parkoviště pro hosty je přímo před hotelem
Své cennosti můžete uschovat v hotelovém trezoru Hosté si mohou zapůjčit vysoušeč vlasů, župan, pantofle, šití, sadu na čištění obuvi nebo koupelnovou stoličku Ložní prádlo a ručníky měníme jednou týdně nebo denně na požádání Další přikrývka na požádání (recepce, personál)
Buzení v určitý čas (recepce)
Odesílání a přijímání faxu (recepce) Každodenní úklid Pokud si nepřejete být na pokoji rušeni nebo si nepřejete úklid, použijte tlačítko na dveřích pokoje nebo vyvěste štítek na kliku pokoje. V době od 22 do 6 hodin je recepce hotelu bez obsluhy a hotel je uzamčen. Ubytovaní hosté mají k dispozici bezkontaktní klíč od pokoje i od vchodu do hotelu.

Gastronomie - Hotel Zimní stadion

Ke stravování můžete využít restauraci na zimním stadionu. Rádi Vám uspořádáme jakékoliv společenské akce. Ubytovaní hosté mají nárok na večeři s 10% slevou.

Okolí - Hotel Zimní stadion

Plavecký areál, Kopaniny 2. Provozujeme krytý bazén 50 metrů, krytý dětský bazén 9 metrů, venkovní bazén 25 metrů, venkovní dětský bazén s vodopádem, whirlpool. Venkovní koupaliště v Penčicích.

Dostupnost - Hotel Zimní stadion

Z vlakového (autobusového nádraží): Před obch.domem zahnout doleva a pořád rovně ulicí Denisovou, Ztracenou, U Hřbitova. Autem od Olomouce (Hranic): Za železničním podjezdem doprava (rovno) ulicí Polní, za řekou Bečvou na světelné křižovatce doleva ulicí Komenského, za třetím velkým kruhovým objezdem hned doprava. Autem od Kroměříže: Po příjezdu do Přerova po ulici Gen.Štefánika zahnout doprava na vedlejší ulici Durychova, poté odbočit doleva na hlavní ulici 9.května. Za hřbitovem doprava. Tipy na výlet: Koupaliště Penčice – 8 km, Zámek a jezera v Tovačově – 15 km, Lázně a jeskyně v Teplicích nad Bečvou – 28 km, Zámek Chropyně – 15 km, Hrad Helfštýn – 19 km, Svatý Hostýn – 22 km, ZOO Olomouc a Svatý Kopeček – 24 km, ZOO Zlín – Lešná – 36 km. Konferenční služby: Klub Teplo, Horní náměstí 9 (není v místě hotelu). Provozujeme a nabízíme k pronájmu dva reprezentační sály s kapacitou 300 a 64 míst, dále vinárnu pro 50 míst a krbovou místnost pro 10 míst. Prostory jsou vhodné pro školení, obchodní jednání, plesy, kulturní a společenské akce.

Vyberte si nabídky ubytování Přerov. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Hotel Zimní stadion

Petřivalského 5,Přerov 75002

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: [email protected]

Hotel Zimní stadion - galerie

Hotel Zimní stadion - Hodnocení

24x
8x
1x
0x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 92%

 • Irena Fuchsová

  S pobytem jsem byla naprosto spokojená a budu-li mít cestu do přerova, rozhodně se vrátím a klidně na delší dobu.

 • Alexander Kuba

  Velmi dobrá úroveň všech služeb za zaplacenou cenu

 • - Skácel

  Se službami hotelu jsme byli spokojeni jak s objednaním ,tak i s personálem který je ochotný a vstřícný .

 • Jaroslav Nevyjel

  Ubytování splnilo to co jsem očekával.... nakonec nic jiného než ubytovat se, navečeřet, vyspat a odjet jsem neměl v plánu.

 • Ján Bačik- Gerka

  Spokojen- nadmíru

 • - Mitlehner

  Poměrně kvalitní ubytování za solidní cenu. Doporučuji. Personál příjemný a ochotný.

 • Jaroslav Kupr

  Velmi příjemné

 • Eva Lánská

  Hodnocení tohoto hotelu odpovídá ceně, v komfortu pokoje typu tohoto hotelu jsem postrádala světlo, když šli ostatní spát. I přesto, že matrace byly v pořádku, postele již mají něco za sebou a proto v počtu 3 lidí se otáčející člověk v posteli rušil ostatní. Jinak jsem člověk, který ve stejném oboru pracuje a mohu tedy říci, že úklid byl skutečně komfortní. Protože jsme jako rodina měli v Přerově jednání, nechali jsme si udělat v hotelu i snídani. Měla vše, co mnohdy nenabízí ani 3 hvězdičkový hotel s obsluhou. Byli jsme mile a velice spokojeni. Sem bych neváhala jet i na dovolenou. Tento hotel využiji příště znovu.

 • Zdeněk s rodinou

  S ubytováním jsme byli velmi spokojeni. Klidné prostředí, všude velmi čisto, příjemný personál!! Rádi využijeme služeb hotelu znovu. Doporučujeme!

 • Juha

  Moderate hotel in quiet part of town. Walking distance to centre. Good value for the money. Nice breakfast can be bought for cheap price. Can recommend for travellers who are not looking for any luxury but a place to sleep.

Celkem záznamů: 12
1 2