HOTEL TENNIS CLUB ubytování Prostějov

Všechny kategorie > Ubytování > Hotely > Hotel *** > HOTEL TENNIS CLUB

Fotografie uživatelů (12)

HOTEL TENNIS CLUB HOTEL TENNIS CLUB HOTEL TENNIS CLUB zobrazit všechny fotografie

HOTEL TENNIS CLUB

Za Kosteleckou 49, 79601 Prostějov

Telefon: +420 481 001 990

e-mail: [email protected]

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

HOTEL TENNIS CLUB ***

Hotelová část celého areálu poskytuje ubytování až pro 140 hostů, nabízí hotelovou restauraci, lobby bar či venkovní atrium. Dále je možné využít širokou nabídku konferenčních prostor od konferenční haly s kapacitou dosahující až 800 míst, přes konferenční sál s kapacitou 150 míst. K dispozici jsou rovněž komornější prostory, a to celkem čtyři klimatizované salonky s kapacitou od 10 – 30 míst, vhodné pro uzavřená jednání.

Sportovní část celého areálu nabízí venkovní a halové tenisové kurty včetně centrálního kurtu se zatahovací střechou, squashové a wally ballové kurty, badmintonový kurt, bazén, fitness centrum, saunu, parní lázeň, vířivku, masáže, bowling a mnoho dalších sportovních aktivit. V těsné blízkosti hotelového a sportovního areálu se nachází velodrom, volejbalová a basketbalová hala, zimní stadion, město Prostějov nabízí městský aquapark, síť cyklostezek a v regionu se nachází tři golfové areály, nejbližší Golf Resort Prostějov vzdálený necelých 5 km od hotelu.

Hotel Tennis Club Prostějov se nachází v klidné lokalitě města u lesoparku Hloučela, ale současně pouhých 10 minut chůze od centra města Prostějov a 5 minut autem od dálniční tepny D1/R46 Praha – Brno – Ostrava. Hotel Tennis Club Prostějov nabízí možnost hlídaného parkování přímo v areálu, přičemž kapacitu lze navýšit až na 180 míst v hlídaném objektu necelých 80 m od hotelu.

Zaslat poptávku

Pokoje - HOTEL TENNIS CLUB

Hotel Tennis Club Prostějov je pětipatrový bezbariérový komplex, který nabízí 51 standardních dvoulůžkových či jednolůžkových pokojů, 8 apartmá a VIP apartmá s celkovou kapacitou 140 hostů.

Hotel Tennis Club nabízí hlídané parkoviště vč. nabíjení elektromobilů, úschovnu zavazadel, trezor, denní tisk, pokojovou službu, hotelovou prádelnu, kadeřnictví, kosmetiku, solárium, služby restaurace a lobby baru a rozsáhlou nabídku sportcentra.

V ceně ubytování je snídaně, hlídané parkoviště a 1 hodina návštěvy fitness centra či bazénu.

Standardní pokoje

-          celkem 51 pokojů

-          jednolůžkové či dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky

-          standardně vybaveny samostatnou koupelnou s vanou a fénem, minibarem, Wi-Fi připojením, SAT TV a telefonem

-          hotelový komplex je v zásadě bezbariérový, ale 1 dvoulůžkový pokoj je speciálně uzpůsobený hendikepovaných hostům

 

Apartmá

-         celkem 8 apartmá

-         apartmá se skládá ze dvou samostatných pokojů s možností ubytování až čtyř osob /manželská postel, přistýlka a rozkládací pohovka v oddělené místnosti/

-         součástí apartmá je koupelna s vanou a fénem, minibar, Wi-Fi připojení, SAT TV a telefon

  

VIP apartmá

-         slouží rovněž jako novomanželské apartmá

-         skládá se ze dvou oddělených místností a z koupelny s vanou a fénem, minibarem, Wi-Fi připojením, SAT TV, telefonem, CD přehrávačem a klimatizací

Gastronomie - HOTEL TENNIS CLUB

Hotel Tennis Club Prostějov disponuje restaurací, lobby barem a venkovním atriem s kaskádovitou fontánou. Prostory je možné využít pro pořádání rozmanitých společenských akcí od komornějších rodinných či firemních oslav až po velké firemní akce s programem, svatební hostiny, koktejly, ochutnávky vín, módní přehlídky apod. 

Dostupnost - HOTEL TENNIS CLUB

Hotel Tennis Club Prostějov se nachází v klidné lokalitě města u lesoparku Hloučela, ale současně pouhých 10 minut chůze od centra města Prostějov a 5 minut autem od dálniční tepny D1/R46 Praha – Brno – Ostrava. 

Další informace

Hotel Tennis Club Prostějov disponuje různorodými prostory pro pořádání velkých kongresů či veletrhů, konferencí, teambuildingů, sportovních turnajů až po komorní zasedání či jednání v malých saloncích.  Velkorysé prostory areálu jsou často využívány pro firemní sportovní dny.

V nabídce standardní audiovizuální techniky je ozvučení, plátno, dataprojektor, flip chart, velkoplošná TV či Wi-Fi připojení. Dle požadavků je možné zajistit i nadstandardní audiovizuální vybavení prostor. Prostory jsou klimatizovány. 

Máte-li zájem o další ubytování Prostějov, navštivte partnerský portál hotel.cz a vyberte si z nabídky prověřených hotelů a penzionů

HOTEL TENNIS CLUB

Za Kosteleckou 49,Prostějov 79601

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: [email protected]

HOTEL TENNIS CLUB - galerie

HOTEL TENNIS CLUB - Hodnocení

0x
0x
1x
0x
0x