Roubenka v Jeseníkách Daniela ubytování Jindřichov

Fotografie uživatelů (22)

Roubenka v Jeseníkách Daniela Roubenka v Jeseníkách Daniela Roubenka v Jeseníkách Daniela zobrazit všechny fotografie

Roubenka v Jeseníkách Daniela

Jindřichov 99, 78823 Jindřichov

Telefon: +420 481 001 990

Hodnocení:

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Roubenka v Jeseníkách Daniela **+

Chalupa Daniela se nachází v malé klidné obci Nové Losiny v centru Jeseníků. Obec se rozprostírá kolem úzké horské silničky a je obklopena travnatými stráněmi a jehličnatými lesy.

Chalupa Daniela je historické stavení s romantickým nádechem a retro vybavením. Venku protéká potok se zeleným výběhem a dětskou prolézačkou s houpačkou+betonový stůl pro pingpong, ohniště,zahradní nábytek,přenosný gril. Součástí objektu je louka, ohniště a parkoviště.Bazének průměru cca 2m s pitnou vodou bez chemie (ubytovaný si sám kdykoli natáčí a vypouští - výšku vody si může volit např. dle věku dětí). Úschovna kol ve stodole. Jedná se o ráj pro romantiky. 

V přízemí chalupy je k dispozici vstupní chodba (botníky, věšák), velká stylová jídelna s kachlovými kamny spojená s krbovou místností (krb, TV, rádio,společenské hry), vedle jídelny kuchyň (el. sporák s troubou,myčku,lednici,mikrovlnnou troubu,kávovar, varnou konvici) a jedna ložnice. Z chodby je přístup do dřevníku a do sklepa. Dále v přízemí 2 x koupelna s vanou, sprchou,2xWC,automatická pračka,sauna,lyžárna

V prvním podkroví jsou k dispozici tři ložnice, v druhém podkroví ještě další dvě malé ložnice. 

Vytápění je plynové ústřední (pro výjimečnost situace i krb a kachláky). 

Zaslat poptávku

Pokoje - Roubenka v Jeseníkách Daniela

6 ložnic:: 2-5 lůžkové (přízemí 1x3l.,podkroví 1x4l., 1x5l., 1x3l., druhé podkroví 2x2l.+1 x přenosná matrace). Dětská postýlka je ve standardu vybavení - bez zvláštní objednávky. 

Chalupa Daniela je dvě stě let stará, nově rekonstruovaná, velmi stylová horská chalupa (dřevěnice). V přízemí chalupy je k dispozici vstupní chodba (botníky, věšák), velká stylová jídelna s kachlovými kamny (stůl, židle, skleník se stolním nádobím) spojená s krbovou místností (postel, lavice, stůl, BTV+kabel),vedle jídelny kuchyň (sporák s troubou, myčka nádobí, lednice, mikrovlnná trouba, varná konvice, kávovar, příbory, základní koření), ložnice (lůžka, šatní skříň). Z chodby je přístup do dřevníku a do sklepa. V patře jsou jednotlivé pokoje, které jsou téměř stejně vybaveny (lůžka - samostatně nebo formou větších letišť pro více osob, šatní skříně, skříňky). V podkroví jsou k dispozici ještě další dvě malé ložnice. Objekt je vybaven převážně stylovým nábytkem. Součástí chalupy je též sauna přístupná z koupelny.

Gastronomie - Roubenka v Jeseníkách Daniela

Vlastní strava, kuchyně s myčkou, teplá voda nepřetržitě z plyn. kotle, lze vařit a péci rovněž na kachlákách, pitná kojenecká voda(neúčtujeme). Nejbližší restaurace je vzdálena 1,5 kilometru od chalupy.

Okolí - Roubenka v Jeseníkách Daniela

Koupání nabízí vynikající horský potok, přír. koupaliště 10 km, lázně v Jeseníku i ve Velkých Losinách, krytý bazén v Jeseníku, ve Velkých Losinách, v Šumperku. Kolem vede cykloturistická trasa. Ráj pro lyžaře. Nejbližší lyžařský vlek 3 km Přemyslov nabízí skibus-zastávka u chalup.Další ski-areály-Kouty 9km,Branná5km,Červenohorské sedlo 13km,Ramzová 12km,Františkov 3km,Ostružná 9km,Petříkov 11 km.Turistické terény!!! Výlety:Přečerpávací elektrárna Dlouhé stráně, horské minikáry a boby,bike areál Kouty,letní provoz jak v Ramzové tak v Koutech, Velké Losiny - lázně, zámek, ruční papírna, Jeseník - Priessnitzovy lázně, jeskyně Na Pomezí, zámek v Javorníku, atd,atd...

Dostupnost - Roubenka v Jeseníkách Daniela

Autem 25km od Šumperka, vlak i autobus - zastávka přímo v Nových Losinách.

Další informace

Hradí se rekreační poplatek 15 Kč /osoba/noc(pro osoby 18-70 let). 50 Kč /pes/den, el.energie, plyn a dřevo dle skutečné spotřeby.

Ložní prádlo - 50,-Kč/celý pobyt nebo přivezte své!!!

Neúčtujeme spotřebu pitné vody (kojenecká kvalita)!!!

Chalupu předejte uklizenou-ve stavu,v jakém jste ji převzali!!!

Kouření v celém objektu zakázáno.

 

 

 

Vyberte si nabídky ubytování Jindřichov. Žádné rezervační poplatky a platba na místě. Navštivte partnerský portál hotel.cz

Roubenka v Jeseníkách Daniela

Jindřichov 99,Jindřichov 78823

Telefon: +420 483 104 411

e-mail: [email protected]

Roubenka v Jeseníkách Daniela - galerie

Roubenka v Jeseníkách Daniela - Hodnocení

0x
1x
0x
0x
0x

Vaše hodnocení

Abyste mohli hodnotit, musíte být registrováni a přihlášeni.

Celkové hodnocení 75%

  • 1245990038

    v pohode